رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: جمعه ۲۴ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۹ | کد خبر : 64025
 • سوءاستفاده فتنه‌گران از رحلت هاشمی‌ در رفسنجان خنثی شد

  به گزارش وعده صادق ،علی نیک‌آیین در رفسنجان اظهار داشت: در روزهای گذشته تشکل انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه ولیعصر(عج) رفسنجان اقداماتی انجام داد که نه تنها در اسلام بلکه در هیچ مذهب ساختگی هم جای نداشت.

  وی ادامه داد: این تشکل با سوءاستفاده از فضای موجود از رحلت رفیق دیرین و همرزم مقام معظم رهبری، حجت‌الاسلام هاشمی رفسنجانی، قصد ایجاد تشویش و اختلاف را داشتند و بدون اخذ مجوز از هیأت نظارت و شورای فرهنگی دانشگاه اقدام به برپایی غرفه‌ای برای بزرگداشت آن مرحوم کردند.

  دبیر سیاسی جامعه اسلامی دانشگاه ولیعصر(عج) رفسنجان تصریح کرد: در این غرفه کلیپ‌های تفرقه‌انگیز، صوت‌ها و شعار‌هایی که فتنه‌گران در سال ۸۸ سر می‌دادند، پخش شد.

  نیک‌آیین بیان داشت: پس از بروز این موارد طی تماسی که با مدیر فرهنگی دانشگاه داشتیم، وی نسبت به این موضوع اظهار بی‌اطلاعی کرد و فعالیت غرفه متوقف شد.

  وی افزود: با توجه به زمان کم، برگزاری غرفه برای بزرگداشت آن مرحوم امری پسندیده و قابل چشم‌پوشی است، اما پخش کلیپ، تصاویر و صوت‌های تفرقه‌انگیز و ضدارزش نظام به هیچ عنوان قابل چشم پوشی و کوتاهی نیست.

  نیک‌آیین تاکید کرد: تشکلی که طبق اساسنامه خود باید پایبند به نظام باشد و اقدامی خلاف مصلحت نظام انجام ندهد، این روزها پا در مسیر معاندان و فتنه‌گران گذاشته و تصاویر و صوت فتنه‌گرانی را منتشر می‌کند که در سال ۸۸ اشک نائب امام زمان (عج) را جاری ساختند.

  دبیر سیاسی جامعه اسلامی دانشگاه ولیعصر (عج) رفسنجان گفت: با وجود شکایت‌های متعدد تشکل جامعه اسلامی از اقدامات شنیع این تشکل حامی فتنه، مسئولان دانشگاه موضوع را پشت گوش می‌اندازند و حتی رئیس دانشگاه از اقدام علیه نشر تصویر فتنه‌گران مستقیما سر باز می‌زند و از اقدامات این تشکل که بارها به دلیل مواضع ضد نظام و ضد امنیت ملی، تعلیق شده بود حمایت می‌کنند.

  وی اذعان داشت: این افراد دنباله‌رو همان کسانی هستند که در فتنه ۸۸ شعار ضد نظام سر می‌دادند و در نماز جمعه با کفش و مختلط به نماز ایستادند و در مراسم تدفین یار دیرین رهبری قصد ایجاد شورش و بی‌حرمتی به آن بزرگوار را داشتند.

  وی با اشاره به اینکه باید دید چه دست‌هایی پشت پرده است، گفت: افرادی ذیل تشکل اسلامی اقدام به فعالیت‌هایی می‌کنند که بارها از دیدگاه رهبری عظیم الشانمان نکوهیده شده و باز هم عنوان تشکل مظلوم را برایشان یدک می‌کشند.

  نیک‌آیین ابراز داشت: چگونه است که فتنه‌گران هم‌چنان در نظر این افراد جایگاه ویژه ای دارند و مگر فراموش کرده‌اند هتک حرمت عاشورای ۸۸ و خساراتی که به نظام وارد شد.

  وی ابراز داشت: توصیه ما به مسئولان دانشگاه این است که پیرو صحبت‌های مقام معظم رهبری که فرمودند «فتنه خط قرمز نظام است»، مواضعشان در برابر فتنه‌گران و حامیان آنان را صریح بیان کنند و نسبت به این مطالبه مقام معظم رهبری موضع و عمل از خود نشان دهند.

  منبع: فارس

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار