رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: جمعه ۲۴ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۰ | کد خبر : 64041
 • حذف بند شفاف‌سازی وام‌های مدیران بانک‌ها، سیاسی است/ فسادهای وحشتناک از بدنه بانکی شکل گرفتند

  نماینده مردم رشت گفت: فسادهای مالی وحشتناکی که امروز به بدنه جامعه سرایت کرده و همچنین بسیاری از پول شویی ها از سیستم بانکی نشات گرفته است.

  به گزارش وعده صادق ،جبار کوچکی نژاد نماینده مردم رشت در مجلس با اشاره به حذف تبصره ۲ ماده ۳۵ لایحه برنامه ششم توسعه مبنی بر انتشار جزییات وام مدیران بانک ها در پایگاه اطلاع رسانی همان بانک اظهار داشت: معتقدم به برخی از موارد در مجلس به صورت جناحی رای داده می شود که نمونه آن حذف تبصره ۲ ماده ۳۵ برنامه ششم بود.

  وی با بیان اینکه در حال کلید زدن تحقیق و تفحص از سیستم های بانکی برای بررسی رانت ها و فسادهای اقتصادی در این سیستم هستم، افزود: فسادهای مالی وحشتناکی که امروز به بدنه جامعه سرایت کرده و همچنین بسیاری از پول شویی ها از سیستم بانکی نشات گرفته است.

  کوچکی نژاد با بیان اینکه باید درباره وام های دریافتی مدیران شفاف سازی شود، تصریح کرد: در حالی که این تبصره  می توانست بسیار در امر شفاف سازی موثر باشد رای نیاورد  .

  وی در پاسخ به این سوال که برخی معتقدند این مسئله در صورت رای آوری نوعی تجاوز به حقوق شخصی افراد تلقی می شد خاطرنشان کرد: خیر؛ این گونه نیست؛ پول در اختیار مدیران بانک ها امانت مردم نزد آنها است؛ ارث خانواده شان نیست؛ باید از آن حفاظت کنند و نمی توانند به نفع خودشان از آن برداشت کنند.

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار