رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: جمعه ۲۴ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۱۵ | کد خبر : 64051
 • باور محکم وصبر قوی،عامل وفاداری آیت الله هاشمی رفسنجانی به انقلاب بود/درمسیر انقلاب سستی نکنید تا مبادا خناس ها درشما اثرگذار شود

  باور محکم و صبر قوی عامل وفاداری آیت الله هاشمی به انقلاب بود

  به گزارش وعده صادق به نقل از خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، آیت الله محمد امامی کاشانی در خطبه های امروز نماز جمعه تهران، درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی ضایعه ای سنگین برای انقلاب و نظام برشمرد و گفت: آنچه که سبب شد آقای هاشمی آن زندان های سراسر شکنجه نظام ستم شاهی را تحمل کند و آنچنان به انقلاب یاری رسانی کند، باور محکم و صبر قوی او بود.

  امام جمعه موقت تهران با تاکید بر اینکه این دو اصل در زندگی آیت الله هاشمی تجلی کرد، اظهار داشت: تجلی این دو اصل هم در میدان سیاست و هم در دوران شکنجه در زندان های طاغوت دیدنی بود.

  آیت الله امامی کاشانی با تاکید بر نقش کارساز صبر و باور در وجود آیت الله هاشمی خاطرنشان کرد: در میدان سیاست این دو اصل بود که حل مشکلات را برای او آسان می کرد و در میان مبارزه با طاغوت هم، همین دو اصل تحمل شکنجه ها را برای او آسان کرد و ما همواره باید براساس این دو اصل زندگی کنیم.

  امام جمعه موقت تهران با اشاره به باورهای مرحوم هاشمی در حفظ انقلاب و اسلام و مبارزه با استکبار و استعمار بیان داشت: او می دانست که حفظ اسلام در سایه کمک به امام(ره) است و این حقیقتی بود که در رفتار او جلوه می کرد.

  آیت الله امامی کاشانی عظمت تشییع پیکر مرحوم هاشمی را نماد وحدت خواند و بیان کرد: آیا این همه جمعیت برای آقای هاشمی آمده بود و یا پشت پرده مطلب دیگری بود؟ که بدون شک مسئله چیز دیگری بود.

  وی تصریح کرد: مردم در این مراسم حامی انقلاب و رکن انقلاب اسلامی را تشییع کردند و بنابراین به انقلاب اسلامی احترام گذاشتند.

  امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه پشت پرده این مراسم، عقیده ای وجود دارد که انسان را برای تشییع می کشاند، اظهار داشت: واقعیت این است که چون قرار بود پیکر آقای هاشمی کنار امام(ره) به خاک سپرده شود همه به این مراسم کشیده شدند.

  آیت الله امامی کاشانی تصریح کرد: حالا که اینگونه است نباید به خناس ها توجه کنیم زیرا هم داخل و هم خارج از کشور، دشمن هایی داریم.

   

  امام جمعه موقت تهران با تاکید بر اینکه نظام اسلامی نیازمند محور است و امام عصر(عج) این محور را تعیین کرده است اظهار داشت: شخص این محور هم از سوی امام عصر(عج) مشخص شده و گفته اند که آن فرد ولی فقیه است که در فقه خبره است و به مصالح کشور آگاه است و خودش را فدای مصالح کشور می کند و اگر این محور باشد، کشور هم می تواند به مسیر خودش ادامه دهد.

  وی در پایان از همه افرادی که در مراسم تشییع آیت الله هاشمی شرکت کرده بودند تشکر کرد و خاطرنشان کرد: در مسیر انقلاب سستی نکنید تا مبادا خناس ها در شما اثر گذار شود.

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار