رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۳۰ | کد خبر : 64167
 • پرداخت ۳۰۲ میلیون یورو به طرح‌های صنعتی گیلان

  استان گیلانبه گزارش وعده صادق به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری میزان، محمدحسین اصغریان در برنامه در مسیر توسعه گیلان با اشاره به واحدهای تولیدی مشکل‌دار این استان اظهار کرد: گیلان در پرداخت تسهیلات به واحدهای تولیدی مشکل‌دار رتبه سوم کشور را دارد و اخیراً ۴۷۰ میلیارد تومان برای صنایع کوچک و بزرگ استان جذب شده است.

  وی با بیان اینکه وام‌ها برای طرح‌های نیمه‌تمام بالای ۶۰ درصد پرداخت شده است، تصریح کرد: در سال ۹۰ قیمت دلار حدود ۳ هزار و ۵۰۰ تا ۳ هزار و ۶۰۰ تومان شد و ارزش نقدینگی کاهش یافت.

  معاون امور هماهنگی توسعه اقتصادی و توسعه منابع استاندار گیلان درباره استفاده از تسهیلات صندوق توسعه ملی برای واحدهای صنعتی استان گفت: در سال ۹۴ و ۹۵ مبلغ ۳۰۲ میلیون یورو برای طرح‌های صنعتی استان از محل صندوق توسعه ملی پرداخت شده است.

  وی تحریم‌ها را در ایجاد مشکلات واحدهای تولیدی بی‌تاثیر ندانست و خاطرنشان کرد: واحدها در رکود بودند و اگر چه اکنون خروج از رکود به تدریج در حال انجام است اما بسیاری از واحدهای تولیدی عنوان کردند که هنوز نمی‌توانند فعالیتی داشته باشند و رکود همچنان وجود دارد.

  اصغریان بیشترین مشکل واحدهای تولیدی گیلان را نقدینگی دانست و یادآور شد: واردات، تبعات مالی، عدم ثبات قوانین و مقررات که زود به زود تغییر می‌کند و سنگینی عوارض از جمله مشکلات واحدها است.

  وی مشکلات مدیریتی برخی واحدها را بی‌تاثیر ندانست و خاطرنشان کرد: مواردهای مذکور موجب عدم فعالیت برخی واحدهای تولیدی در استان شده است.

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار