• تاریخ انتشار: یکشنبه ۰۴ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۰۱:۲۷ | کد خبر : 6461
 • به گزارش وعده صادق؛ اخیرا فناوری های جدیدی ابداع شده اند که در درمان بیماری به بیماران کمک می کنند. در ادامه به معرفی برخی از آنها می پردازیم.

  دستگاه پوشیدنی Relief Band

  فناوری‌های ابداع شده به کمک بیماران می آیند!

  این دستگاه مچی به ارسال پالس‌های الکتریکی، برای تحریک عصبی در کنار مچ دست می پردازد و سپس سیگنال‌ها با حرکت به سیستم عصبی مرکزی، احساس تهوع تولید شده توسط معده را متوقف می‌کند. این دستگاه نیز توسط سازمان غذا و داروی آمریکا تائید شده است.

  دستگاه پوشیدنی Quell

  فناوری‌های ابداع شده به کمک بیماران می آیند!

  دستگاه Quell عصب‌های درون پا را توسط یک جریان برق تحریک می‌کند که باعث واکنشی از سیستم عصبی مرکزی می‌شود و سیگنال درد را در هر نقطه از بدن متوقف می‌کند. به گفته سازندگان، دستگاه Quell بطور خودکار نیروی جریان را طی جلسه درمانی تنظیم کرده و همچنین دارای حالت خواب است که بطور خودکار هر دو ساعت در طول شب یک جلسه درمانی را آغاز می‌کند. پژوهشی در مورد دستگاه Quell نشان داد که دو سوم کاربران توانستند مصرف داروهای مسکن را کاهش دهند.

  دستگاه Quell در حال حاضر تائیدیه سازمان غذا و داروی آمریکا بدست آورده است. با این حال، درمان TENS بر روی همه کاربرد ندارد و از این رو سازندگان یک ضمانت 60 روزه برای بازگرداندن پول داده‌اند.

  دستگاه پوشیدنی Muse

  فناوری‌های ابداع شده به کمک بیماران می آیند!

  این دستگاه شامل یک هدبند موسوم به Muse است که باعث کاهش تنش و اضطراب می شود. این هدبند فعالیت مغزی را به صوت ترجمه می‌کند تا کاربران بتوانند زمانی را که ذهنشان منحرف می‌شود، بشنوند. دستگاه در آن زمان اصواتی را برای هدایت کاربر به حالت آرام پخش می‌کند.

  منبع: ware able

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

 • برچسب ها : , , ,
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار