• تاریخ انتشار: یکشنبه ۰۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۰۱ | کد خبر : 65053
 • به گزارش وعده صادق به نقل از خبرنگار مهر، شهرام ناظری عصر امروز یکشنبه در آیین اختتامیه جشنواره بین المللی اقوام ایرانی که در تالار انتظار کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: تجلیل در کرمانشاه برای من خیلی ارزشمند است گرچه ما هنرمندها عادت نداریم از ما تجلیل شود.

  ناظری افزود: البته دوست داشتم اگر قرار بود از من تجلیل شود بهتر از اینها و با برنامه ریزی منسجم تری باشد و دقت بیشتری کنند.

  وی با اشاره به حضور برخی اساتید موسیقی در این مراسم گفت: اگر می دانستم این بزرگواران برای تجلیل از من آمده اند به آنها زحمت نمی دادم و بهتر بود از تخصص آنها استفاده کنیم.

  ناظری افزود: اینکه نشان فرهنگ و هنر کرمانشاه را به من بدهند برای من ارزشمند است و مهمترین جایزه زندگی من می شود اما امیدوارم به هنرمندان و افرادی مثل محمد رضا درویشی جایزه فرهنگ و هنر ایران را بدهند.

  وی در پاسخ به درخواستی برای اجرای زنده یک قطعه آواز گفت: اگر قول بدهند تلویزیون پخش نکند می خوانم. اصلا اگر می دانستم صدا وسیما پخش می کند نمی آمدم.

  هنرمند موسیقی سنتی ادامه داد: برخی از هنرمندان و امثال من امروز از خانه اصلی خود که صدا و سیما باشد محرومند. صدا و سیما سالهاست آثار مرا پخش می کند بدون اینکه بگویند حق و حقوق مرا بدهند و با من قرار دادی ببندند.

  ناظری در پایان گفت: اینکه من امکانات زیادی در اختیار دارم و می توانستم بروم فرانسه و آمریکا ولی نرفتم خیلی مهم است.

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

 • برچسب ها : , ,
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار