• تاریخ انتشار: دوشنبه ۰۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۳۰ | کد خبر : 65096
 • لاله افتخاری عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، با بیان اینکه جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی یک جبهه فرا اصولگرایی و متشکل از نیروهای انقلاب است، اظهار داشت: همه افرادی که در خانواده انقلاب می‌گنجند در این جبهه قرار دارند.

  افتخاری با اشاره به تقسیم‌بندی انقلابی و غیرانقلابی که مورد تاکید رهبر انقلاب نیز قرار گرفت، تصریح کرد: ایجاد جبهه مردمی نیروهای انقلاب باعث هم‌افزایی نیروهای انقلاب و مردم شده است.

  وی افزود: این جبهه نه فقط برای انتخابات بلکه برای تحقق مطالبات رهبری و مردم برنامه‌ریزی می‌کند و فعال شده است و بنابراین نیاز دارد که از همه ظرفیت‌ها استفاده شود. 

  عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی ادامه داد: نباید نگاه گروه‌گرایی و جناحی در این جبهه حاکم باشد و لازم است که نظارت و پایش مستمری در این زمینه صورت بگیرد؛ این جبهه سعی دارد که به همه مسائل مختلف اساسی کشور توجه و درباره آنها برنامه‌ریزی کند، بنابراین بحث انتخابات یک موضوع چند ماهه است. 

  وی درباره مهمترین مسئله حال حاضر انقلاب اسلامی یادآور شد: حفظ خود انقلاب که همواره مورد تاکید امام و مقام معظم رهبری بوده است و نیز رفع مشکلات مردم از جمله مشکلات اقتصادی و معیشتی از مهمترین مسائل حال حاضر انقلاب اسلامی است که باید احساس کرامت در عرصه ملی و بین‌المللی بازتولید شده و شکل بگیرد.

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

 • برچسب ها : , , , , , , , , , , ,
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار