رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: سه شنبه ۰۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۳۰ | کد خبر : 65223
 • شهامت منصوریان برگ برنده استقلال بود/ جباروف یک استثناء است

  محمد مومنی در گفتگو با مهر در خصوص پیروزی پر گل استقلال مقابل صنعت نفت اظهار داشت: بچه ها خوب بازی کردند. آنقدر خوب که بتوانند صنعت نفت را در خانه خودش با سه گل مغلوب کنند. جا دارد این پیروزی را به همه هواداران این تیم و کادر فنی تبریک بگویم و به عنوان پیشکسوت این باشگاه آرزوی تداوم این روند را داشته باشم. 

  وی افزود: برگ برنده آبی پوشان در این بازی شهامت و شجاعت منصوریان بود. منصوریان وقتی تعارف و رودربایستی را مقابل همه بازیکنان از بزرگ و کوچک کنار گذاشت و همه را در یک سطح قرار داد، برنده این بازی بزرگ شد. نمونه بارز این نوع برخورد منصوریان هم در تمرین روزهای آخر بود که همه بازیکنان را جمع کرد و با قاطعیت به آنها گفت در نیم فصل دوم از پول خبری نیست و هرکسی نمی خواهد برود رضایتنامه بگیرد و برود.

  مهاجم پیشین فوتبال کشورمان خاطر نشان ساخت: الان در این تیم همه بازیکنان در یک سطح هستند. از رحمتی گرفته تا جوان ترین بازیکن که مثلا سید مجید حسینی باشد. همه می‌دانند که زیر بیرق آبی قرار گرفته‌اند. همه می‌دانند که بازیکن استقلال هستند و برای بازی کردن در ترکیب اصلی باید زحمت بکشند و با دیگران همدل باشند. دیروز در آبادان من ندیدم بازیکنی که احساس بزرگی کاذب داشته باشد. همه بازیکنان در مقابل مقام سرمربی کرنش کردند و تابع نظرات و تصمیمات منصوریان بودند. این بزرگ ترین نقطه قوت تیم در بازی با صنعت نفت بود.

  مومنی در خصوص درخشش جوانان در غیاب غایبان بزرگ گفت: همه بازیکنان بزرگ و اسم و رسم دار محبوب هواداران هستند و همه دوست دارند این بازیکنان بدرخشند. اما وقتی این جوانان بیرون از خانه پرچم استقلال را بالا بردند، باید مزد خود را با تداوم حضور در ترکیب ثابت بگیرند. بازیکنان بزرگ و تاثیر گذاری مثل مگویان و جابر انصاری که به دلیل مصدومیت در ترکیب نبودند، باید صبر کنند تا دوباره نوبت شان بشود.

  وی در خصوص جباروف گفت: وضعیت جباروف با سایر بازیکنان بزرگ فرق می‌کند و او یک استثنا است. جباروف یک بازیکن بزرگ خارجی است و برای کمک کردن به تیم آمده. این بازیکن استثنائا به محض رسیدن به آمادگی بدنی مطلوب باید در ترکیب ثابت قرار بگیرد. 

  پیشکسوت استقلال در خاتمه گفت: همانطور که گفتم منصوریان به ذاته شهامت دارد و با همین شهامت توانست با همه بازیکنان در این هفته ها برخورد کند. اما برخی از حاشیه‌های بیرونی باعث شده بود تا قدری این شهامت دستکاری شده و دچار خلل شود. 

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار