رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: سه شنبه ۰۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۱۵ | کد خبر : 65225
 • گزارش ایسنا از پلاسکو ۱۲۰ ساعت پس از حادثه

  آفتاب در محل ششمین روز از عملیات آواربرداری حادثه ساختمان پلاسکو طلوع کرد و عملیات آتش نشانان و امدادگران همچنان ادامه‌ دارد.

  به‌ گزارش خبرنگار ‌ایسنا مستقر در محل حادثه از شب گذشته (دوشنبه) تاکنون عملیات جستجو با قوت ادامه داشته است و جز در مقاطعی چند ‌دقیقه‌ای که عملیات جستجو متوقف شده بود، آواربرداری با قوت در این محل ادامه‌ دارد و گفته می‌شود که اگر مراحل برداشت آوار با همین منوال ادامه‌ پیدا کند آواربرداری پلاسکو تا پایان این هفته‌ به اتمام می‌رسد.

  تاکنون پیکر جدیدی از جان باختگان در این محل کشف نشده و آخرین آمار همان شش نفری که از سوی سخنگوی آتش نشانی اعلام شد .

  عملیات آواربرداری در حالی ادامه‌ داشت که از حوالی ساعت چهار بامداد امروز (سه‌شنبه) بارش برف در محدوده خیابان جمهوری آغاز شده است و اگر چه از شدت آن کاسته شده است ، اما بارش برف همچنان تا لحظه ارسال این خبر در حال بارش است.

  چندین بیل مکانیکی به همراه بولدوز مشغول آواربرداری هستند و در حین آواربرداری نیز چندین آتش نشان با استقرار بر روی بیل مکانیکی لودر و کامیون حمل آوار به دقت میان آورار را بررسی می‌کنند. این‌ در حالیست که پس از انتقال آوار به محل تخلیه نخاله نیز مجددا عملیات بررسی در میان آوار انجام می‌شود.

  از تعداد جمعیت حاضر در محدوده اطراف محل حادثه کاسته شده است و معابر اطراف سازختمان پلاسکو نیز بازگشایی شده است و تنها در خیابان جمهوری حد فاصل تقاطع کارگر تا سعدی محدودیت ترافیکی وجود دارد.

  در ‌عین ‌حال پلیس اعلام کرده است که احتمال تغییر در این محدودیت‌ها وجود دارد و ممکن است ممنوعیت تردد در خیابان جمهوری نیز تا تقاطع حافظ افزایش پیدا کند.

  در کنار امدادگران و آتش نشانان که عملیات آواربرداری را بی وقفه ادامه می‌دهند ماموران پلیس نیز حضور چشمگیری در محل داشته و علاوه بر این که حراست از اموال مکشوفه همانند گاو صندوق‌ها و … را بر عهده دارند نظم محدوده را نیز تامین کرده‌اند و از افراد متفرقه می‌خواهند که محل را ترک کنند.

  سردار حسین ساجدی نیا، رییس پلیس پایتخت و تعدادی از معاونانش با گذشت شش روز از حادثه همچنان در محل حضور پیدا کرده و بر عملکرد نیروهای تحت امر خود نظارت دارند.

  سرمای هوا و بارش‌ها  خللی در عملیات آواربرداری ایجاد نکرده است.

  انتهای پیام

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار