رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: سه شنبه ۰۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۳۰ | کد خبر : 65269
 • بعد از چهار سال نه تنها قدمی جلو نرفته‌ایم بلکه عقب‌گرد هم داشته‌ایم

  به گزارش وعده صادق به نقل از خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، پرویز داوودی معاون اول دولت نهم در حاشیه مراسم ختم پدر محمد سلیمانی نماینده سابق مجلس و وزیر دولت نهم درباره برجام گفت: علی رغم اینکه تیم مذاکره از افراد انقلاب و زحمتکش هستند متاسفانه برخی ها روحیه ارتباط و تعامل با آمریکا داشتند و فکر می‌کردند مشکلات کشور در این جهت می‌تواند مرتفع شود.

  وی افزود: این روحیه در برخی از اعضای تیم مذاکره کننده هسته ای سبب شد نتوانند در مذاکرات بر سر مواضع خود پایبند باشد.

  معاون اول دولت نهم با اشاره به فرمایش رهبری در موردی بدعهدی آمریکا گفت:دقت لازم در مذاکرات صورت نگرفت و امروز شاهد رفع نشدن تحریم‌ها علی رغم همه وعده‌ها هستیم.

  داوودی در همین زمینه افزود: آمریکا به تعهدات خود عمل نکرده در خالی که ما طبق توافق تأسیسات هسته ای را داده‌ایم.

  وی با تاکید بر اینکه در برجام شکست سختی خورده‌ایم،تصریح کرد: متاسفانه به خطوط قرمزی که رهبری در برجام تاکید فرمودند عمل نشده و کار به اینجا کشیده شده است.

  معاون اول دولت نهم گفت: جمهوری اسلامی باید از این به بعد هوشیارانه‌تَر با گرگ‌های آدم نما مواجه شود.

  داوودی در پاسخ به این پرسش مبنی بر اینکه آیا در مورد کاندیداتوری در انتخابات آتی به نتیجه‌ای رسیدید یا خیر، اظهار کرد: خیر. همیشه به عنوان یک کارشناس بوده‌ام و همین مسیر را ادامه خواهم داد.

  وی در ادامه صحبت‌های خود تاکید کرد: مردم بدانند در کشوری زندگی می کنند که ظرفیت های بسیاری را داراست و به راحتی می‌توان مشکلات را حل کرد اما اگر باور بر این باشد که با تعامل، ارتباط و کمک آمریکا می توان مشکلات را حل کرد این فکری انحرافی است و دردی را از ما دوا نمی کند.

  معاون اول دولت نهم با تاکید بر اینکه اتکا به منابع داخلی همچین پیشرفت ایران در صنایع نظامی ما را در دیگر صحنه ها نیز موفق خواهد کرد، گفت: روحیه اینکه باید همه چیز را از خارج وارد ایران کنیم یک روحیه غلطی است و شما ببینید که بعد از چهار سال به کجا رسیده ایم؛نه تنها قدمی جلو نرفته ایم بلکه عقب گرد هم داشته‌ایم.

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , , , , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار