رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: چهارشنبه ۰۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۰ | کد خبر : 65353
 • «رحمانی‌فضلی» و «قالیباف» از حادثه پلاسکو به مجلس گزارش می‌دهند

  به گزارش وعده صادق به نقل از گروه پارلمانی خبرگزاری فارس، نمایندگان مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه هفته آینده نشست علنی خواهند داشت و در این جلسات قرار است جلسات طرح‌ها و لوایح مختلف را بررسی کنند.

  عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور و محمدباقر قالیباف شهردار تهران با حضور در یکی از جلسات علنی هفته آینده مجلس شورای اسلامی در مورد سانحه ساختمان پلاسکو به نمایندگان و مردم گزارش می‌دهند و همچنین رضایی‌کوچی رئیس کمیسیون عمران مجلس نیز گزارش تهیه شده در کمیسیون متبوع خود درباره این سانحه را قرائت می‌کند.

  خانه ملتی‌ها هفته آینده گزارش رئیس دیوان محاسبات در مورد تفریغ بودجه سال ۹۴ کل‌کشور، گزارش کمیسیون کشاورزی مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از شرکت کشت و صنعت کارون و شرکت توسعه نیشکر و گزارش کمیسیون صنایع مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد شرکت ملی صنایع مس را بررسی می‌کنند.

  نمایندگان مجلس همچنین طی هفته آینده اعضای کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای سیاست‌های کلی اصل ۴۴ را انتخاب می‌کنند.

  همچنین انتخاب یک نماینده با معرفی کمیسیون شوراها و انتخاب مجلس به عنوان ناظر در شورایعالی هماهنگی ترافیک شهرهای کشور در دستور کار نشست‌های علنی هفته آتی پارلمان قرار دارد.

  بررسی طرح یک فوریت استفساریه قانون ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان، رسیدگی به طرح استفساریه تبصره ۴ ماده ۵۲ قانون انتخابات مجلس، بررسی لایحه تصویب احکام و مصوبات بیست و پنجمین کنگره اتحادیه جهانی پست و همچنین رسیدگی به طرح الحاق دو تبصره به ماده ۶۱۷ قانون مجازات اسلامی از جمله دستور کارهای مجلس در هفته آینده پارلمان است.

  بهارستان‌نشینان در جلسات علنی هفته آینده خود، لایحه احکام دائمی برنامه‌های توسعه کشور، طرح اصلاح موادی از قانون تشکیلات و انتخابات شوراهای اسلامی و انتخاب شهرداران، طرح اصلاح بند الف ماده ۱۰۳ قانون مدیریت خدمات کشوری و طرح اصلاح موادی از قانون آیین‌نامه داخلی مجلس را مورد بحث و بررسی قرار می‌دهند.

  بررسی لایحه موافقتنامه بین ایران و ترکیه در مورد تأمین اجتماعی، رسیدگی به طرح استفساریه قانون اصلاح بند «ی» تبصره ۲ قانون بودجه ۹۴ و بند «هـ» تبصره یک قانون بودجه ۹۵، بررسی لایحه چگونگی تشکیل و نحوه رسیدگی هیات‌های انضباطی نیروهای مسلح، رسیدگی به تقاضای استرداد لایحه عضویت ایران در صندوق همبستگی اسلامی برای توسعه وابسته به بانک توسعه اسلامی از سوی ریاست جمهوری، بررسی لایحه تمدید مدت اجرای آزمایشی قانون استخدام نیروی انتظامی، رسیدگی به طرح احتساب سابقه تدریس معلمان حق‌التدریس استخدامی در وزارت آموزش و پرورش و بررسی طرح الحاق یک تبصره به ماده ۳۵۳ قانون آیین دادرسی کیفری در خصوص اجرای علنی دادرسی درباره جرایم اقتصادی از دیگر دستور کارهای مجلس در هفته آینده خواهد بود.

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , , , , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار