رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: پنج شنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۰۰ | کد خبر : 65487
 • تبریک و دعا برای ولایتی/ حضور یاسر هاشمی و غیبت میرزاده/در هیأت مؤسس به روی همه باز است

  به گزارش وعده صادق به نقل از خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، علی‌اکبر ولایتی که هفته گذشته با حکم مقام معظم رهبری به عنوان رئیس مؤسس دانشگاه آزاد منصوب شد، بعدازظهر امروز در نخستین نشست خبری‌اش پاسخگوی رسانه‌های جمعی بود. 

  با توجه به اینکه پس از نشست خبری، نشست هم‌اندیشی رئیس هیأت مؤسس دانشگاه آزاد با دانشگاهیان برگزار می‌شد، جمعی از دانشگاهیان نیز در این نشست حضور داشتند. 

  یاسر هاشمی، امیدوار رضایی، علی‌محمد نوریان، رستمی ابوسعیدی در این نشست حضور داشتند. 

  حمید میرزاده رئیس دانشگاه آزاد در این نشست حضور نداشت. 

  در ابتدای نشست، مجری برنامه گفت: پس از هاشمی، دانشگاه آزاد پدرش را از دست داد، ولی خدا را شکر می‌گوییم که با عنایت مقام معظم رهبری، فردی شایسته برای جانشینی آیت‌الله هاشمی منصوب شد. 

  در این نشست، ولایتی گفت: مقام معظم رهبری به بنده عنایت کردند و از این عنایت سپاسگزارم، بار سنگینی بر روی دوش من نهاده شده و از روزی که مقام معظم رهبری عنایت فرمودند و این حکم را صادر کردند، همه به من تبریک می‌گویند و از طرفی برایم دعا می‌کنند. 

  ولایتی در پایان برنامه خطاب به نمایندگان رسانه‌های جمعی گفت: ما مسئولیم و پاسخگوییم و درِ دبیرخانه هیأت مؤسس دانشگاه آزاد به روی همه باز است. 

  در پایان برنامه نیز ولایتی از حضار خواست تا برای شادی روح آیت‌الله هاشمی رفسنجانی و شهدای آتش‌نشان کشورمان فاتحه‌ای قرائت کنند. 

  پس از اتمام نشست خبری، نشست هم‌اندیشی رئیس هیأت مؤسس دانشگاه آزاد با دانشگاهیان آغاز شد که علی‌محمد نوریان دبیر هیأت مؤسس دانشگاه آزاد ضمن تسلیت رحلت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی و تأسف شدید به دلیل فقدان آیت‌الله هاشمی، گفت: خوشحالیم که مقام معظم رهبری با توجه به اهمیتی که برای علم و دانشگاه به طور عموم و دانشگاه آزاد به طور اخص قائل هستند، انتصاب شایسته‌ای را برای انتصاب ریاست مؤسس دانشگاه آزاد انجام دادند. 

  وی افزود: علی‌اکبر ولایتی به عنوان یک دانشمند فرزانه مورد اعتماد مقام معظم رهبری قرار گرفت و این اعتماد بحق است و مربوط به تعهد و قابلیت‌های علمی و مدیریتی ولایتی است. 

  نوریان ادامه داد: ولایتی در کل مسئولیت‌هایش ۶۶ عنوان مسئولیت داشته که نشان می‌دهد در دایره وسیعی از کارهای مدیریتی بوده است. ولایتی ۱۳۳ عنوان مقاله، ۶۴ عنوان مقاله پزشکی انگلیسی و ۱۹۳ عنوان کتاب دارد و جزو ۳۰ استاد برجسته کشور است که امیدواریم با حضور وی، دانشگاه آزاد به عنوان ثمره علمی انقلاب به جایگاه خودش برسد. 

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , , , , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار