• تاریخ انتشار: شنبه ۰۹ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۰۰ | کد خبر : 65644
 • ارزش‌گذاری پاسپورت ایرانی هم مثل بقیه شعارهای دولت برعکس شد/از دولتی که خود را به آمریکا وابسته کرده نمی‌توان توقع ایستادگی داشت

  عبدالحمید نقره‌کار عضو هیأت علمی دانشگاه علم و صنعت در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس با بیان اینکه استراتژی و سیاست‌های کلی آمریکا با تغییر رئیس‌جمهور تغییر نمی‌کند، گفت: برنامه‌های کلی آمریکا مربوط به صهیونیست‌های حاکم بر این کشور است که از هر دو حزب هم با یکدیگر هماهنگ هستند و جنگ زرگری هم ندارند بلکه برای منافع مادی خود برنامه‌ریزی می‌کنند.

  وی افزود: آن‌ها تمام حرف‌هایشان دروغ است و هرگاه از مقابله با تروریست و دفاع از حقوق بشر صحبت کردند برعکس عمل کردند و به جای اینکه با تروریست‌ها اساس آن از تکفیری‌ها و عربستان صعودی است، مقابله کنند آنها را پرورش می‌دهند و با کشورهای مخالف تروریست مقابله می‌کنند. 

  نقره‌کار با بیان اینکه برنامه آمریکایی‌ها مقابله با بیداری اسلامی و ایران انقلابی است،‌ اظهار داشت: رویکردی که دولت یازدهم از ابتدا تا امروز داشته است خلاف شعارهایش بوده و آنچه به عنوان ارزش‌گذاری پاسپورت ایرانی مطرح کردند برعکس اتفاق افتاده است. 

  وی اضافه کرد: در تمام مسائل حتی اقتصاد مقاومتی، دولت خلاف عمل کرده است، می‌گویند تولید ملی ولی از خارج هواپیما می‌خرند، می‌گویند رویکرد حمایت از مستضعفان ولی از حقوق‌های نجومی حمایت می‌کنند، می‌گویند راستگویی و شفافیت ولی قراردادهای پنهانی می‌بندند و من به عنوان عضو هیات علمی دانشگاه، رویکرد این دولت را تائید نمی‌کنم زیرا همواره خلاف گفته‌هایش عمل کرده است.

  عضو هیأت علمی دانشگاه علم و صنعت عنوان کرد: وقتی خود را به آمریکا وابسته کردند نمی‌توان توقع داشت در برابر آمریکایی‌ها بایستند و آمریکایی‌ها نیز تا قدرتی را در برابر خود نبینند کوتاه نمی‌آیند.

  وی افزود:‌ دولت یازدهم به جای اینکه مقابل خدا و مستضعفان خشوع داشته باشد در برابر فرعون‌های روز و استکبار جهانی خشوع دارد که این رویکرد غلط است و دولت با همین رویکرد در فعالیت‌های اقتصادی و برجام هم عمل کرد. 

  نقره‌کار گفت: دولت نسبت به تولید داخلی بی‌توجه است و به جای کمک به تولید ملی هزینه‌های جاری را افزایش داده است و من به عنوان عضو هیأت علمی دانشگاه به مشی این دولت در ابعاد مختلف معترضم.

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , , , , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار