رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: شنبه ۰۹ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۳:۳۰ | کد خبر : 65652
 • ایستادگی مردم یمن آبروی عربستان را در دنیا برده/ تنها راه‌حل مشکل اشتغال حمایت از تولید داخلی است

  به گزارش وعده صادق به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری میزان، آیت‌الله سید کاظم نورمفیدی اظهار داشت: چند شب قبل در اخبار با مردم مصاحبه می‌کردند که شما از چه محصولات و لباس‌هایی استفاده می‌کنید و معمولا مردم هم در جواب می‌گفتند که جنس‌های خارجی می‌خریم، از سوی دیگر تولیدکنندگان هم در مصاحبه می‌گفتند که کارخانه‌های ما در حال تعطیلی است چراکه مردم جنس خارجی می‌خرند. مشکل بیکاری حل نمی‌شود مگر اینکه تولید رونق پیدا کند و چرخ تولید کشور در بخش‌های مختلف بچرخد.

  وی افزود: اگر این اتفاق رخ دهد می‌توان امیدوار بود مشکل اشتغال هم حل شود، اما اگر کارخانه‌های ما به علت استفاده از جنس خارجی توسط مردم تعطیل شود، بیکاری روز به روز افزایش می‌یابد.

  امام جمعه گرگان با بیان اینکه عوامل مختلفی در حل مشکل بیکاری تاثیرگذار است، اظهار داشت: یک راهکار این است که ایرانی جنس ایرانی مصرف کند، چراکه اگر جنس خارجی بخریم، کارگران ما بیکار می‌شوند و زمینه کار را از بین می بریم، در عین حال کارگران چینی مشغول‌تر می‌شوند.

  وی با بیان اینکه همه مسئولان تاکید دارند جنس ایرانی مصرف کنید، بیان کرد: در مقابل ما که باید جنس داخلی بخریم، تولیدکنندگان هم باید جنسی روانه بازار کنند که مردم کیفیت آن را بپسندند و جنس خارجی نخرند و اگر جنس خوب وارد بازار شود مردم سراغ جنس خارجی نمی‌روند.

  آیت الله نورمفیدی با تاکید بر اینکه مردم، دولت و تولیدکنندگان باید دست در دست هم دهند تا تولید رونق یابد، گفت: اگر این اتفاق رخ دهد، تولید کنندگان مایوس نمی‌شوند و مصرف‌کنندگان هم جنس داخلی می‌خرند و آن وقت است که می‌توان امیدوار بود در آینده مشکل بیکاری نخواهیم داشت. همه باید توجه داشته باشند، مصرف‌کنندگان جنس داخلی بخرند، تولیدکنندگان هم جنس خوب تولید کنند.

  امام جمعه گرگان تاکید کرد: مردم نباید توقع داشته باشند که دولت همه را جذب کند چراکه دولت داد می‌زند که نیروی زیاد دارد و بسیاری از افراد مشغول در دولت مازاد هستند.

  وی در ادامه با اشاره حمله عربستان به یمن گفت: سعودی‌ها برای هیچ، به یمن حمله کردند، آن‌ها می‌خواستند رئیس‌جمهور فراری که مردم او را نمی‌خواهند، به کشور برگردانند و حدود ۲ سال که همینطور در فراز و نشیب داستان حمله عربستان سعودی به کشور یمن هستیم.

  نماینده ولی فقیه در استان گلستان تصریح کرد: سعودی‌ها اول به اسم «توفان قاطع» وارد شدند و یمن را کوبیدند، خانه‌های مردم را ویران کردند و انسان‌های زیادی را کشتند.

  وی با بیان اینکه عربستان با این همه جنایتی که کرد، هیچ نتیجه‌ای جز ویرانی نگرفت، تصریح کرد: آن‌ها طرح جدیدی با نام «بازگشت به امید» را آغاز کردند اما رویه قبل را ادامه دادند و باز هم نتیجه نگرفتند و آبروی رژیم سعودی رفت و حال بعد از این همه جنایت بحث مذاکره را مطرح می‌کنند.

  آیت‌الله نورمفیدی با بیان اینکه سعودی‌ها بعد از جنایت‌های بسیار، بحث مذاکره را مطرح کرده‌اند، اضافه کرد: حدود دو سال یک کشور را کوبیدند و همه چیز آن را نابود کردند، حال به یاد مذاکره افتاده‌اند. اما دیگر هیچ چیز برای آن‌ها نمی‌تواند آبرو جمع کند، حتی عنوان خادم‌الحرمین.

  وی با بیان اینکه همپیمانان عربستان هم کنار رفته‌اند، گفت: چند کشور که علیه یمن ائتلاف کرده بودند چند هدف داشتند که یکی از اهداف بازگرداندن رئیس‌جمهور فراری و هدف دیگر خلع سلاح انصارالله بود، اما هیچ کدام از اهداف آن‌ها محقق نشد و همه فشارها سبب شد نیروهای یمنی متحدتر شوند و در مقابل این تجاوز آل‌سعود بایستند.

  نماینده مردم گلستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: قبلا شعار سخنگوی ائتلاف علیه یمن «جنگ تا رسیدن به هدف» بود، حال شعار آن‌ها عوض شده و همان سخنگو می‌گوید «خط قرمز ما مرز سعودی است».

  وی اضافه کرد: سعودی‌ها اخیرا دنبال این هم هستند که برجام را با رئیس‌جمهور جدید آمریکا منحل کنند و آن‌ها خیلی تلاش کردند که مذاکرات به نتیجه نرسد اما به اهداف خود نرسیدند. سعودی‌ها می‌خواهند با همکاری ترامپ کاری کنند تا ایران را عصبی شود و برجام را نقص کند.

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار