رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: شنبه ۰۹ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۵ | کد خبر : 65696
 • سربازپزشکان و پیراپزشکان «پیام آوران بهداشت» می‌شوند

  معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت : مشمولان فارغ التحصیل گروه های پزشکی و پیراپزشکی با ثبت نام در سامانه “پیام آوران بهداشت ” به نشانیtarhreg.behest.gov.ir می توانند به عنوان “پیام آور بهداشت” خدمت سربازی را سپری کنند.

  به گزارش وعده صادق به نقل از ایسنا، سرهنگ رحمان علیدوست اظهار کرد: برابر سهمیه تعیین شده توسط ستاد کل نیروهای مسلح، مشمولان فارغ التحصیل گروه های پزشکی و پیراپزشکی، می توانند خدمت دوره ضرورت خود را به عنوان “پیام آور بهداشت” ، در مناطق محروم کشور سپری کنند.

  وی با تاکید بر اینکه که شرط اصلی ثبت نام در این طرح، نداشتن غیبت می باشد ، افزود : متقاضیان دارای برگ آماده به خدمت بدون غیبت، می بایست از طریق سامانه “پیام آوران بهداشت” به نشانی tarhreg.behest.gov.ir درخواست خود را ثبت کنند.

  معاون سازمان وظیفه عمومی ناجا ادامه داد: از آنجا که اطلاعات این دسته از مشمولان می بایست در سامانه وظیفه عمومی ثبت شود ، لذا متقاضیان می بایست حداقل ۷۵ روز قبل از تاریخ اعزام به خدمت، درخواست خود را از طریق سامانه “پیام آوران بهداشت” ثبت کنند.

  براساس گزارش سایت پلیس، وی گفت : متقاضیان طرح فوق پس از سپری کردن دوره آموزش رزم مقدماتی در یکی از مراکز آموزش نیروهای مسلح، جهت ادامه خدمت به مراکز بهداشتی و درمانی که عموما در مناطق محروم و نیازمند است، اعزام می شوند.

  انتهای پیام

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار