• تاریخ انتشار: شنبه ۰۹ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۰۰ | کد خبر : 65703
 • پنجمین جلسه کمیسیون نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام برگزار شد/ درخواست برای اجرای کامل قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران

  به گزارش وعده صادق به نقل از حوزه احزاب خبرگزاری فارس، محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در ابتدای این جلسه بر ضرورت انطباق برنامه با سیاست های کلی نظام به ویژه سیاست های کلی برنامه و سیاست های اقتصاد مقاومتی تأکید کرد و افزود: علاوه بر رفع مغایرت های برنامه ششم با سیاست های کلی نظام که به حذف یا اصلاح برخی مواد این برنامه می‌انجامد، انطباق برنامه ششم با سیاست های کلی نظام نیز موضوع مهمی است که با هماهنگی دولت و مجلس، راهکارهای لازم برای تحقق آن اتخاذ خواهد شد.

  رضایی همچنین با اشاره به موارد مورد بررسی در این جلسه بر اجرای قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران و مواد مرتبط با آن در برنامه ششم تأکید کرد.

  وی همچنین با اشاره به روند آسیب های اجتماعی در کشور، افزایش کنترل های فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی را با استفاده از ظرفیت برنامه ششم ضروری خواند.

  در این جلسه که با حضور  آقایان محمد باقر نوبخت، غلامحسین محسنی اژیه، سید مرتضی نبوی، محمدرضا باهنر، مجید انصاری، داود دانش جعفری، قربانعلی دری نجف آبادی، حمیدرضا حاجی بابایی، حسن واعظی، حسین مظفر، علی آقا محمدی ، احمد وحیدی، محمدجعفر منتظری،محمد جواد ایروانی، مصطفی میرسلیم، عادل آذر ، محمد کاظم بهرامی ، داود محمدی و ناصر سراج برگزار شد، درصورت اصلاح بند های د ماده ١١٨ ، قسمت الف بند ٢ ماده ٧، بند الف ماده ۴٩، بندهای ٢، ۶، ٩ و ١٠ ماده ١٠٢، مغایرت های آنها برطرف می شود . همچنین  انطباق بندهای یک، ٢، ٧ و ١٠ ماده ١٠٣ با سیاست های کلی نظام با اکثریت آرا به تصویب رسید.

  انتهای پیام/
   

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , , , , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار