رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۱۸ | کد خبر : 65745
 • سازمان ملل خواهان عدول «ترامپ» از قانون منع ورود پناهجویان شد

  به گزارش وعده صادق به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از راشاتودی، آژانسهای وابسته به سازمان ملل متحد روز شنبه با انتشار بیانیه ای مشترک از واشنگتن خواستند تا به صدور مجوز قانونی برای ورود پناهجویان به داخل خاک آمریکا ادامه دهد.

  این درخواست در پی امضای یک دستور اجرایی توسط «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا مطرح شد که ورود پناهجویان سوری را به آمریکا ممنوع ساخت و صدور ویزا برای گردشگران از شش کشور مسلمان دیگر را بطور موقت به حالت تعلیق درآورد.

  در بیانیه مشترک «کمیساریای عالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگان» (UNHCR) و «سازمان بین المللی مهاجرت» (IOM) آمده است: «نیاز پناهجویان و مهاجران در سراسر جهان [برای پناه بردن به محلی امن] هرگز تا به این حد مبرم نبوده است و برنامه اسکان مجدد آمریکا یکی از مهمترین برنامه ها در جهان است».

  این دو آژانس وابسته به سازمان ملل در ادامه این بیانیه، برنامه مورد نظر را «یک وضعیت برنده- برنده» دانستند که جان پناهجویان را نجات می دهد، پناهجویانی که پس از آن با مشارکت و همکاری «بسیار مثبت باعث غنی سازی و تقویت جوامع جدید خود» می شوند.

  هر دو آژانس مزبور «ابراز امیدواری کردند که آمریکا به نقش رهبری خود و سنت دیرپای حمایت از افرادی که در حال گریز از مناقشه و تعقیب هستند، ادامه دهد».

  شایان ذکر است که رئیس جمهوری آمریکا روز جمعه یک دستور اجرایی را به امضاء رساند که مطابق آن، ورود شهروندان سوریه و شش کشور مسلمان دیگر از جمله ایران را به آمریکا به مدت ۹۰ روز ممنوع می سازد.

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار