تجمع مالباختگان پدیده، پردیسبان و کاسپین مقابل مجلس

0 0

جمعی از مالباختگان شرکت های پدیده، پردیسبان و سپرده گذاران کاسپین امروز مقابل مجلس تجمع کردند که نادر قاضی پور به نمایندگی از مجلس در جمع تجمع کنندگان حضور یافت و برای رفع مشکلات آنها قول مساعد داد.

به گزارش وعده صادق صبح امروز(یکشنبه ۱۰ بهمن) جمعی از مالباختگان پدیده شاندیز، پردیسبان، و سپرده گذاران موسسه مالی و اعتباری کاسپین، متقاضیان مسکن مهر پردیس و پیمانکاران شهرداری تهران مقابل مجلس تجمع کردند.

یکی از سپرده گذاران موسسه مالی و اعتباری کاسپین در گفت وگو با خبرنگار ما، ضمن انتقاد از سخنان رییس کل بانک مرکزی در خصوص صبور بودن سپرده گذاران این موسسه گفت: سپرده گذاران کاسپین به مجوز بانک مرکزی اعتماد کرده و از ۵ میلیون تومان تا چند میلیارد در این موسسه سپرده گذاری کرده اند، اما در ماه های اخیر اخباری مبنی بر نداشتن پشتوانه مالی این موسسه به گوش می رسد و زمانی که سپرده گذاران تصمیم به خروج سپرده های خود گرفته اند متاسفانه این موسسه اصل سپرده و سود آن را به سپرده گذاران نمی دهد.

همچنین یکی از سهامدران پدیده شاندیز در گفت وگو با خبرنگار ما، ضمن انتقاد از طولانی شدن روند رسیدگی به پرونده پدیده خواستار تسریع در تعیین تکلیف پرونده شاندیز شد.

لازم به ذکر است که نادر قاضی پور با حضور در جمع تجمع کنندگان مقابل مجلس، گفت:بنده به نمایندگی از نایب رییس مجلس شورای اسلامی در این جمع حضور یافته ام، موضوعات و مشکلات شما شنیده می شود و در اسرع وقت پیگیری ها برای رفع آن صورت می گیرد.

خانه ملت

ممکن است بپسندید

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.