واکنش محسن رضایی به فرمان جدید ترامپ چه بود؟

0 0

رضایی با اشاره به بیانیه حمایتی عده‌ای از بوش در جریان حملات آمریکا به عراق و افغانستان که به ارزش‌های آمریکا تعبیر گشته بود، عملکرد ترامپ در مقابله با آن ارزشها را نشان‌دهنده ماهیت دروغین این ارزشها توسط نظام‌های سرمایه‌داری دانست.

به گزارش وعده صادق محسن رضایی در صفحه شخصی خود با اشاره به بیانیه حمایتی از بوش در جریان حملات آمریکا به عراق و افغانستان توسط عده‌ای از دانشمندان و سیاسیون آمریکایی که به ارزش‌های آمریکا تعبیر گشته بود، عملکرد ترامپ در مقابله با آن ارزشها را نشاندهنده ماهیت دروغین این ارزشها توسط نظامهای سرمایه‌داری دانست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با انتشار یادداشتی کوتاه در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت :

از بوش تا ترامپ
بیش از هفتاد دانشمند و سیاست‌مدار آمریکایی در حمایت از حملات آقای بوش به افغانستان و عراق بیانیه دادند. در آن بیانیه تاکید شده بود که‌ باید ارزش‌های آمریکایی را به جهان صادر کرد. امروز پس از پانزده سال آقای ترامپ کلنگ برداشته و ارزش های آمریکایی را خرد می‌کند. از قانون منع مهاجرت گرفته تا دیوارکشی در مرز و رواج علنی شکنجه، نشان می‌دهد بهشت سرمایه داری از آغاز سراب بوده است.

ممکن است بپسندید

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.