رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۴۵ | کد خبر : 65882
 • پیش نویس قطعنامه علیه سیاست آپارتایدی آمریکا آماده شود/ مسئولان دولتی بیش از این فریب آمریکا را نخورند

  حسین کنعانی‌مقدم کارشناس مسائل سیاسی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، با اشاره به قانون منع ورود اتباع ایرانی به آمریکا از سوی ترامپ، اظهار داشت: در بحث دشمن‌شناسی، آمریکا دشمن جمهوری اسلامی تعریف می‌شود و هیچ‌گاه دست از دشمنی خود برنمی‌دارد.

  کنعانی‌مقدم با بیان اینکه نتیجه دیپلماسی لبخند به تأخیر انداختن فعالیت هسته‌ای ایران بود، افزود: ترامپ و همه روسای جمهور آمریکا بر اساس سیاست‌ صهیونیست‌ها عمل می‌کنند و از این رو ایران را دشمن خود می‌دانند که حاضر نیستند هیچ‌گونه امتیازی بدهند.

  عضو شورای مرکزی جبهه ایستادگی ادامه داد: این رویکرد رئیس‌جمهور آمریکا برای منع ورود اتباع ایرانی به خاک آمریکا، درس بزرگی برای مسئولان دولتی است که بیش از این فریب آمریکا را نخورند و براساس قول‌های آمریکایی‌ها برنامه‌های خود را تنظیم نکنند.

  وی تأکید کرد: دوره ترامپ مانند کندی کوتاه است و او نیز مانند کندی ترور خواهد شد، ترامپ یک نوع سیاست نژادپرستانه دارد و براساس صهیونیست مسیحی رفتار می‌کند، لذا با توجه به شکاف‌های عمیقی که بین جمهوری‌خواهان و دموکرات‌ها وجود دارد، ممکن است افرادی مثل مافیا او را ترور کنند و ترور ترامپ ۱۱ سپتامبر دیگری برای دست‌اندازی آمریکا به سایر کشورها باشد.

  کنعانی‌مقدم خاطرنشان کرد: باید اقدامات متقابلی در قبال اقدام اخیر آمریکا صورت گیرد و با کشورهایی که در کنار ایران به آنها توهین شد، باید اقدام مشترک برای تنظیم یک پیش‌نویس قطعنامه علیه سیاست آپارتایدی آمریکا در سازمان ملل ایجاد شود؛ چراکه حقوق بشر این حق را به آمریکا نمی‌دهد که مانع حضور افرادی شود که ماهیت ایرانی ـ آمریکایی داشته‌اند.

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , , , , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار