رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۱۵ | کد خبر : 65902
 • کمک ۹۰۰ هزار میلیاردی مجلس به دولت برای پرداخت بدهی‌ها در لایحه بودجه سال ۹۶

  محمودبهمنی

  محمود بهمنی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در گفت و گو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان درباره رویکرد اتخاذ شده از سوی مجلس نسبت به ایجاد اشتغال در لایحه بودجه سال ۹۶ و برنامه ششم توسعه اظهار کرد: با توجه به بودجه‌ای که دولت برای سال ۹۶ به مجلس ارائه داده است و برنامه ششم در مجلس که تقریباَ  ۵ ماه بر روی آن در کمیسیون تلفیق کار شد بدون شک هر دولتی که بخواهد برسر کار باشد باید در موضوع اشتغال اقدامات بجا و مناسبی را انجام دهد.

  وی افزود: دولت به دلیل داشتن بدهی‌های بسیار به بانک‌ها، پیمانکاران پروژه‌های عمرانی وارگان‌های دیگر قادر نبود که تسهیلات لازم را به کسانی که جویای کار هستند ارائه دهد از این مجلس در راستای برنامه ششم ۹۰۰ هزار میلیارد تومان به دولت ارائه داد تا بدهی‌هایش را پرداخت کند.

  عضو کمیسیون اقتصادی مجلس تاکیدکرد: اگر دولت بدهی‌های خود را به بخش‌های مختلف پرداخت کند این امر سبب می‌شود تا در بازار اشتغال و بخش تولید ما شاهد رونق کسب وکار باشیم.

  بهمنی تاکیدکرد: همچنین ما اجازه انتشار اوراق مشارکت، بدهی و صکوک را به دولت داده‌ایم تا بودجه مربوط به بخش‌های مختلف از جمله حوزه اشتغال را تامین کند تا دچار مشکل نشود.

  وی با اشاره به کسر بودجه ۸۳۰ هزار میلیاردی دولت تصریح کرد: قرارشد طبق اختیاراتی که مجلس به قوه‌مجریه در برنامه ششم و لایحه بودجه سال ۹۶ داده است، این کسری بودجه از بخش‌های دیگر و صندوق ذخیره ارزی پرداخت شود تا نحوه اقدامات دولت در بحث اشتغال با مشکلی رو به رو نشود.

  عضو کمیسیون اقتصادی مجلس تاکید کرد: امیدواریم انشاءالله دولت بتواند در سال آینده با توجه به سیاست‌هایی که مجلس شورای اسلامی در بودجه سال  ۹۶ و همچنین برنامه ششم درنظرگرفته است رشد خوبی را در زمینه اقتصادی به خصوص درنرخ اشتغال داشته باشد.

  بهمنی خاطرنشان کرد: بنده براین باورم ملت به همراه دولت و مجلس در یک چارچوب قرار دارند وهمه باید دست در دست هم قرار دهیم تا مشکلات کشور حل شود.

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار