رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۴:۰۰ | کد خبر : 65961
 • استان کردستان "مدرسه طبیعت" ندارد

  حسین فیروزی

  به گزارش وعده صادق به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری میزان، حسین فیروزی در جلسه هم‌اندیشی نخبگان و استعدادهای برتر که با حضور مسئولان استان در سالن شهدای دولت استانداری کردستان برگزار شد، با اشاره به کارهای موفق اظهار داشت: در کل کشور موج کسب و کار و اشتغال و برنامه IT راه افتاده و زیرساخت‌های ارتباطی به میزانی رسیده که می‌توان از این بستر به عنوان تولید و ایجاد اشتغال استفاده کرد.

  وی با اشاره به نیروهای توانمند کردستانی گفت: خوشبختانه دانشگاه‌های استان کردستان در تربیت نیروی انسانی متخصص سلامت هستند و نتایج و اقدامات آنها درخشان بوده است.

  معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان با اشاره به ظرفیت خوب و نیروی انسانی متخصص در استان تصریح کرد: در کردستان این زمینه را فراهم کنیم که اشتغال جدید استان را بر پایه فناوری اطلاعات تعریف کنیم.

  وی با اشاره به ظرفیت‌های خوب استان کردستان گفت: نیاز است که نخبگان حوزه IT و ICT یک کارگروه را تشکیل بدهند و به اقدامات شروع کنند و حمایت‌های مالی نیز از آنها انجام می‌شود.

  فیروزی افزود: یکی از راهکارهای برون رفت از مشکلات، تبدیل ایده‌ها به تجاری سازی است و در زمینه طرح تکاپوی و کسب و کارهای پایدار در استان کردستان حدود ۱۶ شرکت توانمد در کشور قول دادند که در کردستان نیروی انسانی و اشتغال را فراهم کنند.

  وی با اشاره به کمبودهای استان در حوزه آموزش‌وپرورش اظهار کرد: در استان کردستان مدرسه طبیعت و به سبک جدید نداریم و آموزش و پرورش و نهادهای رسمی هم تاکنون وارد عمل نشدند و احساس می‌کنم با توجه به مشکلاتی که دارند نباید به این زودی منتظر این مدرسه باشیم که راه بیفتد.

  معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان گفت: نیاز است که در استان کردستان این مدارس ایجاد شود چون حداقل برای ۵۰ نفر اشتغال ایجاد می‌کند و بهترین پروژه‌ها نیز همین کارها است.

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار