رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۴۵ | کد خبر : 66030
 • نشست کمیته اقتصادی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی برگزار شد

  به گزارش وعده صادق به نقل از خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری تسنیم، اولین نشست کمیته اقتصادی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی عصر امروز ( سه شنبه ۱۲ بهمن) در موسسه گفتمان انقلاب اسلامی برگزار شد.

  +خبر مرتبط: جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی از آغاز تاکنون

  در این که با حضور چهره‌هایی اقتصاد دانانی همچون الیاس نادران، حجت الله عبدالملکی، سید امیر سیاح، محسن شاطر زاده و برخی دیگر از محققان و پژوهشگران حوزه اقتصادی برگزار شد، اهداف و برنامه های جبهه و سازوکار تصمیم گیری و نحوه مشارکت اعضا و همچنین مواضع اصولی جبهه توسط الیاس نادران مسئول کیمته اقتصاد دانان جبهه تشریح و مورد بحث قرار گرفت.

  در ادامه این نشست، تعداد ۱۳ نفر از اساتید و فعالین نخبه اقتصادی برای شرکت در جلسه عمومی ملی جبهه نیروهای مردمی، توسط اعضاء مجمع انتخاب شدند که به نمایندگی از جامعه اقتصادی درمجمع عمومی حضور خواهند داشت.

  مهدی محمدی عضو هیئت موسس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در این مراسم با بیان اینکه امروز دولت میگوید استعاره صندوق گنج جای خود را به استعاره مین، اظهار داشت: افکار عمومی تلقی اینکه امروز برجام بخواهد مشکلاتش را حل کند را ندارند زیرا دیکر امیدی در بین آنها وجود ندارد.

  وی ادامه داد: امروز سازش و مذاکره با دشمن، مسیر رفتار انقلابی در حل مشکلات کشور یک مسیر تجربه شده است،دیگر نمی‌توان گفت که به ما فرصت ندادید که ما این مدل را تجربه کنیم اگر فرصت می‌دادید ما نتیجه می‌گرفتیم.

   عضو هیئت موسس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه تحربه غرب گرایی امروز در کشور یک تجربه شکست خورده است، تصریح کرد:امروز بهترین موقعیت برای و زمان برای جریان انقلابی به وجود آمده برای اینکه بتواند نسخه خود را عرضه کند.

  محمدی ابراز امیدواری کرد که جبهه مردمی انقلاب تلاش خواهد کرد که روایتی از این نسخه را پیش چشم مردم قرار دهد.

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار