رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۴:۰۰ | کد خبر : 66222
 • ۶ میلیون قطعه جوجه گوشتی از رده خارج شد

  نظرافضلی

  به گزارش وعده صادق به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری میزان، نظر افضلی با اشاره به اینکه قیمت ها تابعی از نظام تولید و توزیع است که در نهایت به دست مصرف کننده می رسد، گفت: در نظام تولید با توجه به فصول سال، هزینه های تولید هم تغییر پذیر است و قیمت ثابتی را نداریم.

  وی در خصوص متفاوت بودن افزایش تغییر قیمت ها در استان های مختلف عنوان کرد: این مسئله به حمل و نقل مرتبط است و نظام توزیع باید بر این امر نظارت داشته باشد.

  نایب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی با اشاره به افزایش قیمت ها بیان داشت: یک جوجه زنده با توجه به هزینه های مختلفی که دارد در حدود کیلویی ۵ هزار و ۱۰۰ تومان برای مرغدار تمام می شود در حالی که یک مرغ زنده در مرغداری کیلویی ۴ هزار و ۷۰۰ به فروش می شرد یعنی الان تولیدکنندگان مرغ ما دارند ضرر می کنند و با بیماری آنفولانزای حاد پرندگان هم که شیوع پیدا کرده مرغداران در حال ضرر هستند. و این بر افزایش قیمت ها تاثیر گذار است.

  وی متذکر شد: باید مرغ ها را در فصولی که افزایش تولید داریم خرید و دپو کنیم تا در فصل هایی که تولید مرغ کمتر است بتوانیم بازار را تنظیم کنیم.

  نظر افضلی با اشاره به قیمت متفاوت مرغ در استان های مختلف گفت: با توجه به شیوع آنفولانزا، حمل و نقل طیور تحت کنترل قرار گرفته و این امری لازم است، ۱۴ استان ما درگیر این ویروس شده و مجبور شدیم نزدیک به ۶ میلیون قطعه جوجه گوشتی را از رده خارج کنیم.

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار