رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۴۵ | کد خبر : 66429
 • ابقای حکیمی‌پور در سمت دبیر کلی حزب اراده ملت ایران

  به گزارش وعده صادق به نقل از حوزه احزاب خبرگزاری فارس، اولین جلسه شورای سیاستگذاری حزب اراده ملت (حاما) پس از برگزاری هشتمین کنگره ملی، عصر روز پنج شنبه ۱۴/۱۱/۹۵ در دفتر مرکزی این حزب به ریاست سنی سیدباقر موسوی جهان آباد و با حضور بازرس و اعضای هیأت داوری تشکیل شد.

  این گزارش حاکی است دستور جلسه، تعیین دبیرکل بود و کاندیداهای دبیرکلی به تببین دیدگاه ها و برنامه ها پرداختند که در نهایت احمد حکیمی پور با اخذ اکثریت آرا برای مدت یک سال به سمت دبیرکلی حزب انتخاب شد.
  در ادامه، با رأی اعصای شورای سیاستگذاری علی شفایی به عنوان قائم مقام دبیر کل، کمال مرادی رئیس کمیته انتخابات، افشین فرهانچی دبیر شورای سیاستگذاری و رئییس کمیته تشکیلات، زهره رحیمی رئیس کمیته آموزش، پژوهش و نشر، زهره آشتیانی رئیس کمیته مدیریت شهری، مرجان کاوسی رئیس کمیته زنان،‌ شهرام آقایاری رئیس کمیته مالی، رحیم حمزه رئیس کمیته مباحث بنیادی، محمدرضا روستایی منشی جلسات برای مدت یک سال انتخاب شدند. همچنین مقرر گردید در جلسه آتی مسئولین سایر کمیته ها و نیز دفتر سیاسی انتخاب شوند.
  لازم به ذکر است، کنگره ملی حزب اراده ملت ایران در تاریخ پنج شنبه ۰۷/۱۱/۹۵ برگزار شد که طی آن اعضای شورای سیاست گذاری، بازرسان و هیأت داوری برای مدت سه سال از سوی مجمع عمومی حزب انتخاب شدند.

  انتهای پیام/


  http://fna.ir/9WGCS9
  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , , , , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار