رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۳۰ | کد خبر : 66522
 • اعمال تحریم‌‎های جدید آمریکا علیه ایران نقض «برجام» است

  به گزارش وعده صادق به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از خانه ملت، علاءالدین بروجردی در واکنش به اعمال تحریم های جدید آمریکا علیه برخی اشخاص حقوقی و حقیقی ایرانی اظهار داشت: اقدام آمریکا نقض برجام است، تحریم اخیر افراد و شرکت‌های ایران به دلیل عصبانیت واشنگتن از شکست تروریست های مورد حمایتش در منطقه است.

  وی ادامه داد: تحولات مهمی که در سوریه رخ داد و تروریست ها شکست تاریخی را در حلب متحمل شدند، از یک سو و  شکست تروریست های داعش در موصل عراق از سوی دیگر، شرایطی را ایجاد کرد که آمریکا دست به تحریم زد.

  رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: میلیاردها دلار آمریکا و همپیمانانش که از تروریست ها حمایت می کردند با حضور تاثیر گذار مستشاری ایران در دو کشور سوریه و عراق، بر باد رفت و اکنون واشنگتن از این شرایط بسیار عصبانی است.

  بروجردی تاکید کرد: بنابراین اعمال تحریم های جدید آمریکا علیه ایران عکس العملی در برابر شکست تروریست ها در منطقه است، اما اما آمریکا باید بداند اینگونه تحریم ها تاثیری در اراده فولادی جمهوری اسلامی در مبارزه تروریسم نخواهد داشت، بلکه ایران با عوامل آمریکا و انگلیس در منطقه با قاطعیت مقابله خواهد کرد و اجازه سوء استفاده آنها از منطقه را نخواهیم داد.

  وی عنوان کرد: امروز اقدامات دولت جدید آمریکا در دنیا شرایطی را به وجود آورده است که شاهد عکس العمل گسترده جهانی علیه آمریکا هستیم، این عکس العمل ها دولتی و مردمی است و باعث منزوی شدن این کشور در آینده نزدیک خواهد شد.

  رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به دستگیری کودک ۵ ساله ایرانی در آمریکا اظهار داشت: این رفتار نشان از ضعف آمریکا در حفظ امنیت ملی آنها است و این رفتارها بیش از اینکه به کشورهای دیگر ضرر بزند به خود آمریکا آسیب وارد می کند.

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار