رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۴:۳۰ | کد خبر : 66567
 • پایش ضربتی صنایع در استان تهران به کجا رسید؟

  طرح پایش ضربتی صنایع آلاینده استان تهران از آذر ماه امسال با هدف شناسایی واحدهای آلاینده و رفع آلایندگی آن ها و در نهایت کنترل آلودگی هوای تهران آغاز شده است و به گفته مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران، این پایش‌ها به صورت مستمر و شبانه‌روزی و با همکاری‌های نیروهای ستادی و استانی سازمان حفاظت محیط زیست در بخش‌های حقوقی و پایش آلاینده‌های آب و هوا صورت گرفته است و تا سال آینده نیز ادامه خواهد داشت.

  ناصر مهردادی در گفت‌وگو با ایسنا گفت: از آذر ماه امسال تاکنون در استان تهران ۱۸۵۰ واحد صنعتی پایش شده است که این پایش ها شامل پایش فاضلاب‌ها و پسماندهای صنعتی و موارد دیگری بوده است که کنترل آلایندگی آن ها می تواند  در کاهش مشکلات زیست محیطی استان تهران به ما کمک کند.

  وی افزود: در طرح پایش ضربتی برای ۴۰۰ واحد اخطاریه صادر کرده‌ایم، همچنین نشست‌هایی را با صاحبان این صنایع درباره رفع آلایندگی برگزار کرده و تذکرات لازم را به آن ها داده‌ایم. اداره محیط زیست استان تهران مجددا این تعداد واحد آلاینده که اخطاریه برای آن ها صادر شده است را پایش خواهد کرد و چنانچه مشکلات زیست محیطی خود را برطرف نکرده باشند از راه برخورد قانونی ورود خواهیم کرد.

  مهردادی با اشاره به اینکه همکاران ما در اداره محیط زیست استان تهران  نشست‌های مثمرثمری با صاحبان صنایع داشته‌اند، بیان کرد: طرح پایش ضربتی حرکتی رو به جلو برای محیط زیست و واحدهای صنعتی است و در رفع مشکلات زیست محیطی استان تهران و رفع آلایندگی صنایع این استان کمک خواهد کرد.

  وی با بیان اینکه طرح پایش ضربتی برای اداره محیط زیست استان تهران هزینه بالایی دارد و ماهانه نزدیک به ۱۲۵ میلیون تومان برای این طرح هزینه می‌شود، اظهارکرد: علی رغم هزینه بالایی که پایش ضربتی دارد سعی می‌کنیم این طرح را تا سال آینده ادامه دهیم.

  مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران بااشاره به اینکه این پایش یکی از وظایف مهم سازمان حفاظت محیط زیست استان تهران است که بر اساس آن می‌توان آلودگی هوای استان تهران را کاهش داد، افزود: ما خوشحال نمی‌شویم که یک واحد صنعتی را تعطیل کنیم، هدف ما این است که با یکدیگر تعامل داشته باشیم تا مشکلات زیست محیطی به تدریج برطرف شود.

  انتهای پیام

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار