• تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۱۵ | کد خبر : 66659
 • تلاش ترکیه برای قاچاق طلا به ایران

  به گزارش وعده صادق به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری میزان به نقل از خانه ملت؛ امیر خجسته در خصوص روند مبارزه با قاچاق کالا در کشور گفت: یکی از موارد مهمی که در حال پیگیری آن هستیم بحث قاچاق و به ویژه قاچاق طلا و مصنوعات آن است که برای مبارزه با آن نیز روند  امیدوارکننده ای آغاز شده و مراقبت های لازم صورت گرفته است و سربازان گنام امام زمان (عج) در وزارت اطلاعات به این موضوع ورود کرده و تعدادی را بازداشت کرده اند.

  نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: زمانی که نظارت  وجود نداشته باشد، باندهای سازمان یافته قاچاق روز به روز قدرتمند تر می شوند و به صورت شبکه ای پیش می روند.

  جاسوسی و سرقت اطلاعات هدف باندهای سازمان یافته از قاچاق موبایل

  عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی در ادامه تاکید کرد: عامل اصلی اینکه بتوانیم جلوی قاچاق را بگیریم قطع کردن دست قاچاقچیان از مبادی مرزی و نظارت دقیق و کنترل دائم و مداوم روی این مسئله است.

  خجسته بااشاره به قاچاق طلا از کشورهای غربی ایران از جمله ترکیه خاطرنشان کرد: به نظر می رسد ترکیه نیز بی میل به انجام قاچاق طلا از این کشور به داخل ایران نیست آن ها از این جهت روی قاچاق طلا سرمایه گذاری می کنند که سودآوری بالایی دارد و ارزش یک کیلو طلا با یک کانتینر کالا برابری می کند.

  رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس شورای اسلامی افزود: موضوع  قاچاق موبایل نیز از مباحث بسیار مهمی است که اخیرا شبکه های سازمان یافته ای به آن روی آورده اند و در بعضی از موارد این اقدام با هدف جاسوسی وسرقت اطلاعات انجام می شود که پیگیری این موضوع نیز در فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس دنبال می شود.

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار