رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۴۵ | کد خبر : 66879
 • به جرات می‌گویم در مورد FATF چیزی نمی‌دانم/ حقوق نجومی توسط قوانین ما به وجود آمد

  به گزارش وعده صادق به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، مسعود پزشکیان عصر امروز در همایش تجلیل از کارآفرینان، تعاونگران و کارگران واحدهای تولیدی آذربایجان شرقی که در مجتمع فرهنگی پتروشیمی تبریز برگزار شد، با اشاره به اینکه نگاه به افرادی که چرخ‌های تولید را می‌چرخانند باید ویژه باشد، اظهار داشت: اگر نگاه حاکمیت و به ویژه دولت به این افراد ویژه باشد، بیکاری کاهش می‌یابد.


   


  وی با بیان اینکه شنیدین حرف‌ها، دغدغه‌ها و باز کردن بستر برای رشد این افراد باید در اولویت اقدامات دولتمردان و مسئولان باشد، افزود: تولیدکنندگان با زحمت و خون دل کار می‌کنند ولی ما صدایشان را خوب گوش نمی‌کنیم چرا که حاکمیت اصولاً باید بستر را فراهم کند و اجازه عرض اندام به دلالان ندهد. 


   


  نایب‌رئیس اول مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه باید فشار را از دوش کارآفرینان و تولیدکنندگان برداریم، گفت: افرادی که با دلالی کار می‌کنند نباید بگذاریم به راحتی پولدار شوند، وقتی افراد احساس کنند که اگر پول را در بانک بگذارند، سود بیشتری از تولید به دست می‌آورند، پول‌ها به سمت تولید سوق نمی‌یابد و باید این روند اصلاح شود. 


   


  نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه در مجلس به دنبال برداشتن فشار از تولید و انتقال آن به بخش درآمدهای بادآورده و مفت هستیم، ابراز داشت: پیگیر پیاده سازی سیستم داده‌ای هستیم که پول را رصد کنیم و در این صورت برخی با پول‌های من درآوردی نمی‌توانند رشد کنند. 


   


  پزشکیان با اشاره به اینکه اگر اطلاعات مالی و دارایی و… ما در جایی ثبت شود که قانون آن وجود دارد، می‌توان جلوی بسیاری از فسادها را گرفت، خاطرنشان کرد: اگر به جای وزرا بودم، ۱۰ هزار میلیارد هم برای این موضوع نیاز باشد هزینه می‌کنم، اکنون چند سال است که می‌خواهند یارانه ثروتمندان را حذف کنند ولی نمی‌توانیم. اگرچه این اقدام می‌تواند با یک کلیک حل شود.


   


  نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس، با بیان اینکه در بازارهای غیر رسمی پول‌هایی جابه‌جا می‌شود ولی نمی‌بینیم و فشار را بر دوش تولیدکننده می‌گذاریم، اظهار داشت: در صورتی که زمینه را برای افرادی که غیر رسمی فعالیت می‌کنند فشار وارد کنیم نقدینگی به سمت تولید و اشتغال سوق می‌یابد.


   


  نائب رئیس اول مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اگر داده‌ها درست باشد، به جای صنعتگر از دلال مالیات و عوارض می‌گیریم.


   


  وی در ادامه با اشاره به اینکه خبرنگاری از من پرسید که FATF چیست و من پاسخ دادم تخصصی در این زمینه ندارم و نمی‌دانم، گفت: من با جرات می‌گویم، می‌دانم که نمی‌دانم ولی افرادی که نمی‌دانند که نمی‌دانند و این افراد در همه چیز نظر می‌دهند، کشور را به اینجا کشانده‌اند. 


   


  این نماینده مجلس دهم با اشاره به اینکه من متخصص قلب هستم و حتی اگر مشکل در  داخلی قلب باشد، آن را به متخصص دیگر ارجاع می‌دهم، تصریح کرد: نتیجه این اقدامات غیرکارشناسی وضعیت کنونی کشور است.


   


  وی در پایان، از فشار برخی رسانه‌ها به دولت از بابت پرداخت حقوق‌های نجومی انتقاد کرد و گفت: حقوق نجومی توسط قوانین ما به وجود آمده که باید قوانین اصلاح شود نه اینکه مدیران را اخراج کنیم. 


   


  پزشکیان افزود: من از پرداخت حقوق نجومی دفاع نمی‌کنم بلکه از بی‌عدالتی رنج می‌بریم و باید برای این موضوع فکری اساسی کرد. 


   


  نماینده تبریز تصریح کرد: جلوی کسانی که حرف مفت می‌زنند را باید گرفت که مشکل امروز کشور از این بخش است لذا به قول شهید مطهری کسی که ایمان دارد ولی علم ندارد، مانند ماشینی است که در پیچ‌ها بدون چراغ و با سرعت حرکت می‌کند که محکوم به افتادن در دره است.

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار