رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: جمعه ۲۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۱۵ | کد خبر : 67131
 • پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی یکی از بزرگترین تحولات تاریخ اسلامی است

  به گزارش وعده صادق به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری فارس ،جبهه پیشرفت،‌ رفاه و عدالت در بیانیه‌ای به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی بیانیه‌ای صادر کرده است.

  در این بیانیه آمده است: پیروزی انقلاب شکوهمند مردم ایران با رهبری امام خمینی (ره) در بهمن ماه سال ۱۳۵۷ یادآور یکی از بزرگترین تحولات تاریخ اسلام و جامعه بشری است که در سایه ولایت و رهبری بی‌نظیر امام و وحدت و خودباوری ملت ملتی نستوه و انقلابی، به منصه ظهور رسید و این پیام را به گوش جهانیان رساند که پیروزی این گفتمان منوط به اراده مردان بزرگی است که زنجیرهای اسارت در عصر مدرن را از دست و پای  خویش گسسته و برای برپایی حکومت برمبنای پیشرفت، رفاه و عدالت از هر ایثاری دریغ نورزند.

  این بیانیه‌ می‌افزاید: سی‌و هشت سال از حماسه تاریخ‌ساز و بی‌بدیل پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران گذشته است و اکنون این گفتمان سلطه ستیز و حق محور با عبور از مرزهای جغرافیایی و ایدئولوژیک سرمایه‌داری و کمونیسم، پرچم انقلاب اسلامی را نه تنها در فراسوی سرزمین‌های اسلامی گسترده‌اند با قلوب بسیاری از ملل جهان در اقصی نقاط گیتی را به تسخیر درآورده و بشریت شیفته و تشنه عدالت را آماده ظهور مهدی موعود بقیه‌الله الاعظم روحی و ارواح‌العالمین له الفداه ساخته است.

  در بخش دیگری از بیانیه تصریح شده است: درخشش امروز ایران اسلامی در عرصه‌های مختلف سیاسی، علمی، فرهنگی،‌دفاعی و اقتصادی مدیون راهبری قاطع و حکیمانه مقام عظمای ولایت،‌فداکاری رزمندگان، جانبازان و شهیدان و هوشمندی ملت بصیر و شجاعی است که طی سی و هشت سال سلحشورانه پای انقلاب و صلابت و اقتدار نظام مقدس اسلامی ایران ایستاده‌ا ند.

  این بیانیه همچنین عنوان کرده است: لازم به ذکر است که در آستانه جشن‌های سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بار دیگر دشمن دیرینه ازادی و عدالت خواهی مردم ایران که در راس آن امریکا و انگلستان قرار دارند و در انقلاب مشروطه،‌کودتای ۱۳۳۲ و از آغاز انقلاب اسلامی تا کنون مانع رسیدن ایرانیان به آرمانهایشان شده‌اند شروع به تهدید نظام و ملت اسلامی ایران نموده‌اند. این جبهه در چنین شرایطی وحدت را مانع بزرگی در رسیدن دشمنان به آرزوهایشان دانسته و ضمن دعوت مردم و تمام گروه‌های سیاسی و وحدت حول محور ولایت، تجدید میثاق با آرمان‌های امام و رهبری و مشارکت حداکثری در انتخابات را رافع تهدیدهای موجود نسبت به کشور میداند.

  این بیانیه همچنین می‌افزاید: جبهه پیشرفت، رفاه و عدالت در سی‌و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به ملت ایران اطمینان می‌دهد که در پناه منظومه فکری امام و رهبری تلاش خواهد نمود تا موارد ذیل را پیگیری و عملیاتی نماید:

  – در این مسیر که قرار است طی شود حراست از خون مقدس شهدا، پشتیبانی از حق و حقیقت،‌گسترش عدالت و حمایت از آزادی و کرامت انسانی افراد و حقوق ملت را وظیفه خویش می‌دانیم.

  – مردم از حق اداره شایسته امور کشور بر پایه‌ی قانون‌مداری، کارآمدی، پاسخگویی، شفافیت، عدالت و ا نصاف برخورد دارند. رعایت این حق توسط همه مسئولین و کارکنان الزامی است.

  – حق مردم است که امور اداری آن‌ها با رعایت قانون، بی‌طرفانه و به دور از هرگونه منفعت‌جویی یا غرض‌ورزی شخصی،‌رابطه خویشاوندی،‌گرایش‌های سیاسی و پیش‌داوری، در زمان معین و متناسب رسیدگی و انجام شود.

  – حق مردم است که از تصمیمات و اقدامات اداری که به نوعی حقوق و منافع مشروع آن‌ها را تحت تاثیر قرار می‌دهند، آگاه شوند.

  – مدرم در حق دستیابی به فرصت‌های اقتصادی و امکانات و خدمات عمومی و دولتی برابرند. انعقاد قراردادها و پیمان‌های بخش عمومی و دولتی با بخش خصوصی و اعطای هر نوع مجوز در حوزه اقتصادی به شهروندان باید با رعایت قوانین و مقررات مربوط و رقابت‌ منصفانه در دستیابی به فرصت‌ها و امکانات انجام شود.

  – آرامش‌، شادابی و امید به آینده‌ای بهتر، خودسازی معنوی و توان افزایی اجتماعی، برخورداری از زندگی امن و آرام، داشتن فرصت و امکان برای همراهی بیشتر با خانواده، تفریح، ورزش و گردشگری حق مردم است.

  – حق مردم است که از رفاه عمومی و تامین اجتماعی مطلوب و خدمات امدادی بهره‌مند شود.

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , , , , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار