• تاریخ انتشار: جمعه ۲۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۰ | کد خبر : 67185
 • فرمانده ناجا: راهپیمایی میلیونی ۲۲ بهمن در امنیت کامل برگزار شد

  فرمانده ناجا از برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن در امنیت کامل خبر داد.

  به گزارش وعده صادق به نقل از ایسنا، سردار حسین اشتری ظهر امروز با حضور در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن با اشاره به حضور چشمگیر مردم در این راهپیمایی، اظهار کرد: خوشبختانه سال‌هاست که جشن پیروزی انقلاب برگزار شده و هر سال بر تعداد جمعیت راهپیمایان افزوده می‌شود.

  وی درباره وضعیت امنیتی راهپیمایی، اظهار کرد: از روزها قبل در خصوص تمهیدات ترافیکی و همچنین تامین امنیت راهپیمایی ۲۲ بهمن برنامه‌ریزی شده و تا به حال برابر گزارش دریافتی از سراسر کشور راهپیمایی ۲۲ بهمن با حضور میلیونی مردم و در امنیت کامل برگزار شده است.

  فرمانده ناجا با بیان اینکه انقلابی‌گری یعنی پایبندی به آرمان‌های حضرت امام خمینی، مقام معظم رهبری و شهداء، اظهار کرد: مسئولان نیز باید همه به فکر حل مشکلات مردم به ویژه مشکلات اقتصادی آنان باشند.

  وی در پایان از حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن قدردانی کرد.

  به گزارش وعده صادق به نقل از ایسنا، سردار اشتری در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن با حضور در جمع خبرنگاران با اشاره به حضور با شکوه مردم در راهپیمایی اظهار کرد: مشاهده می‌کنید پیر و جوان، زن و مرد همه در این راهپیمایی برای دفاع از انقلاب و ارزشهایش حضور پیدا کرده‌اند و این حضور جای تشکر از مردم دارد.

  وی با اشاره به اهمیت حاکم بودن نظم، امنیت و آرامش در جامعه برای نیروی انتظامی گفت: امنیت حاکم در کشور مثال زدنی و بی نظیر است و حضور این چنینی مردم در گسترش این امنیت بسیار موثر است.

  انتهای پیام

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار