• تاریخ انتشار: شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۱۵ | کد خبر : 67360
 • دکترین دفاعی ایران بر اساس توسعه صنعت موشکی است

  مرتضی صفاری نطنزی

  به گزارش وعده صادق به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری میزان، مرتضی صفاری نطنزی اظهار کرد: دلیلی ندارد سایر کشورها ، ایران از را از حق مسلم دفاع از خود محروم کنند.

  وی افزود: هیچ‌ دولت یا شخصیتی در دنیا حق ندارد در باره ساخت و آزمایش موشکی ایران که همه آن بر اساس منشور سازمان ملل متحد است از ما سئوال کرده یا این اقدام ها را زیر سئوال ببرد.

  صفاری نطنزی تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران صنعت موشکی را توسعه داده و تقویت خواهد کرد چون برای دفاع همه جانبه از کشور به صنعت موشکی نیازمند هستیم.

  این نماینده مجلس با اشاره به اظهار نظرها و دخالت های غربی ها و بخصوص آمریکایی ها در بحث موشکی جمهوری اسلامی ایران، تاکید کرد: بحث موشکی ایران قابل‌ مذاکره با هیچ کشوری نیست، این‌ یک موضوع مستقل و هدف آن‌ هم دفاع مشروع همراه با عزت و اقتدار از این نظام مقدس است.

  نماینده مردم شهرستان نطنز و بخش قمصر در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: کشور ما تجربه ۸ سال دفاع مقدس را در کارنامه خود دارد، کارنامه ای که در آن کمکی از لحاظ نظامی جز معدود کشورها به ایران نشد و امروز فرزندان انقلاب کاری کردند تا در صورت کوچکترین تهدید علیه کشور، متجاوز را بدون کمک دیگران برای همیشه پشیمان کنند.

  صفاری نطنزی خاطرنشان کرد: امروز مردم با حضور پرشور و همراه با شعور خود بار دیگر تعهد و ایمان خود را در راه حمایت و پشتیبانی از انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب ثابت کردند و به طور حتم این حرکت قابل ستایش و تقدیر است.

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار