• تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۵:۴۵ | کد خبر : 67411
 • به گزارش وعده صادق به نقل از خبرگزاری تسنیم به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، محمدمهدی مافی مدعی شد: متاسفانه من یک برگ مطالعه درخصوص مسائل محیط زیستی، مالی، فنی حرفه‌ای، زیرساخت‌ها، ‌مراحل بهره‌برداری، حمل و نقل و چگونگی تامین خدمات و انشعابات مسکن مهر به عنوان بزرگ‌ترین پروژه دولت‌های نهم و دهم ندیدم و می‌توان از این پروژه به عنوان فاجعه پروژه‌های عمرانی نام برد.

  وی افزود: مسوولان دولت نهم و دهم فقط به عنوان یک شعار پوپولیستی که برگرفته از روحیات نفر اول دولت بود، مسکن مهر را مطرح کردند و شرایط به نحوی بود که کسی اجازه نداشت درخصوص نحوه تامین بودجه و مطالعات طرح سوال کند.

  مافی درباره مسائل تورمی مسکن مهر مدعی شد: ۵۰ هزار میلیارد تومان پولی که توسط سیستم بانکی به مسکن مهر تزریق شد تورم ۳۰۰ درصد را طی یک سال رقم زد و تبعات مسکن مهر به سایر سطوح اقتصاد سرایت کرد. از سوی دیگر، شرکت‌های دست‌اندرکار حجم انبوهی از پتانسیل و امکانات را برای تولید مسکن مهر به کار گرفتند که حالا در شرف اتمام این پروژه قابل استفاده نخواهد بود و ضرر مضاعف می‌شود.

  وی با اشاره به انتقادات وزیر راه و شهرسازی از پروژه مسکن مهر گفت: سوابق حرفه‌ای دکتر آخوندی در بخش مسکن بر کسی پوشیده نیست اما باید سوال کرد وزارت راه و شهرسازی دولت یازدهم برای رفع مشکلات مسکن مهر چه اقداماتی انجام داده است. کسی منکر ایرادات مسکن مهر نیست اما دولت می‌توانست در جهت تسریع مسکن مهر اقدام و معضلات و مشکلات این طرح را تعدیل کند.

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

     نظر مخاطبان                                  ۱ نظر               در انتظار تایید:0

  نام:
     

  1. سروش گفت:

   خب دکترجان شما یک طرح ضدپوپولیستی بده که مشکل مسکن مردم حل بشه وایجادتورم هم نکنه.ببخشید ها اگربی ادبی میکنم آدم که انتقادمیکنه پیشنهادکاربردی هم میده والا زر زیادی نمیزنه بلانسبت شما مثال بود.

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار