رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۴۵ | کد خبر : 67769
 • طرح آشتی ملی در فضای فعلی کشور جایی ندارد و نخواهد داشت

  طرح آشتی ملی در فضای فعلی کشور جایی ندارد و نخواهد داشتنصرالله پژمان فر رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس در گفت و گوبا خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان درباره بیانات مقام معظم رهبری در جمع مردم آذربایجان شرقی اظهار کرد: فرمایشات به حق و به جای امروز مقام معظم رهبری به خوبی نشان داد که ایشان با درایت و هوشیاری تمامی جریانات و اتفاقات کشور را رصد می کند.

  وی افزود:صحبت های امروز مقام معظم رهبری درباره طرح آشتی ملی که از سوی برخی جریانات و چهره های سیاسی مطرح شده است به خوبی بیان کننده این است که ملت و مردم ایران به چنین طرح هایی بها نمی دهند و نخواهند داد.

  رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس تصریح کرد: ملت ایران در تمامی مقاطع پس از پیروزی انقلاب اسلامی در راستای حمایت از امام و انقلاب پیشگام و پیشقدم بوده است از این رو هیچگاه مسئله قهر و آشتی از سوی آنها مطرح نشده است که امروز نیازمند طرح وحدت یا آشتی ملی باشند.

  وی خاطرنشان کرد: مردم ایران با حضور در مراسم هایی همچون ۲۲ بهمن ثابت کردند که پشتوانه نظام جمهوری اسلامی ایران و مقام معظم رهبری هستند از این رو طرح مباحثی چون آشتی ملی در فضای فعلی کشور جایی ندارد و نخواهد داشت.

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار