رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۰ | کد خبر : 67848
 • دولت از سرمایه‌گذاری خارجی حمایت می‌کند

  معاون طرح و برنامه وزیر صنعت معدن و تجارت در مراسم افتتاح خط لوله جدید کارخانه اگزوز خودرو خراسان تاکید کرد: دولت از سرمایه‌گذاری خارجی حمایت می‌کند.

  به گزارش وعده صادق به نقل از ایسنا، حسین ابویی مهریزی روز گذشته در سفر خود به شهرستان نیشابور از کارخانه اگزوز خودرو خراسان و همچنین کارخانه فولاد بازدید کرد.

  وی به تاثیرگذاری استان خراسان اشاره کرد و افزود: استان خراسان یکی از استان‌هایی است که در بسیاری از مسائل مدیران و کارکنانش پیشتاز بوده‌اند و جزء رده‌های بالا محسوب می‌شوند.

  معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان این که صنایع هایتک از اهمیت بالایی برخوردار است، عنوان کرد: صنایع هایتک حتما مورد حمایت قرار می‌گیرند و این حمایت کشوری است و جز اولویت‌های ماست.

  در این جلسه مونسان، مدیرعامل گروه صنعتی قطعات اتومبیل ایران نیز با بیان این که در اگزوز خودرو باید طرح توسعه تعریف کنیم و از نگاه سنتی فاصله بگیریم؛ عنوان کرد: شرکت اگزوز خودرو، یکی از بهترین شرکت‌های ماست که در زمینه‌های مناسبی از جمله افزایش سرمایه رشد داشته، این افزایش در سال گذشته از ۱۳.۵ میلیارد به ۲۰ میلیارد تومان افزایش یافته و خط لوله‌سازی را نیز راه‌اندازی کردیم.

   

  محمد مجید مداح مدیرعامل شرکت اگزوز خودرو خراسان ضمن ارائه گزارش عملکرد، اظهار کرد: این شرکت در سال ۱۳۷۶ به نیشابور آمده و ۶۷۵ نفر پرسنل مستقیم دارد و چیزی بالغ بر ۱.۲ برابر این تعداد نیز خارج از کارخانه برای اگزوز فعالیت کاری دارند و پیمانکار هستند.

  در ادامه این سفر همچنین معاون طرح و برنامه وزیر صنعت معدن و تجارت از کارخانه فولاد بازدید  کرد و جلسه‌ای با موضوع حضور مقامات کشوری برای افتتاح و راه‌اندازی طرح‌های توسعه در فولاد برگزار شد.

  انتهای پیام

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار