• تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۰۰ | کد خبر : 67889
 • مردم خوزستان پس از جنگ دیگر تحمل فشارهای روحی و روانی را ندارند/ اگر کسی کلید برق را خاموش کند به من استرس وارد می‌شود

  غلامرضا شریعتی

  به گزارش وعده صادق به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری میزان، غلامرضا شریعتی در جلسه بررسی مشکلات ریزگردها در خوزستان که با حضور وزیر جهادکشاورزی و قائم مقام وزیر نیرو در محل سالن جلسات حوزه استاندار برگزار شد با انتقاد از میزان انتقال آب خوزستان خطاب به قائم مقام وزیر نیرو اظهار کرد: اگر انتقال آب خوزستان در حد آب شرب است بحثی نیست اما آن مقدار شرب چه میزان است استان باید در مورد این میزان قانع شود.

  وی با اشاره به دستور رئیس جمهور مبنی بر انتقال آب شرب خوزستان تصریح کرد: رئیس جمهور برای انتقال آب دستور داد اما وزارت نیرو  ظاهراً آب را برای شرب و صنعت مصرف می‌کند.

  استاندار خوزستان از قائم مقام وزارت نیرو درخواست کرد: به وزارت متبوع خود در خصوص انتقال آب تذکر بدهد مبنی بر اینکه مقدار آبی که منتقل می‌شود فقط برای شرب است.

  شریعتی با بیان اینکه هیچ کس مخالف انتقال آب با هدف تامین آب شرب نیست گفت: انتظار می‌رود به صورت کارشناسی شده و مستند مقدار آب شرب مشخص شود.

  وی بیان کرد: به طور حتم همه ما به دنبال حل مشکلات و سختی‌های خوزستان هستیم و دوست نداریم مردم استان به دلیل مشکلات دغدغه و استرس داشته باشند.

  شریعتی با بیان اینکه شرایط کنونی ما به نحوی شده است که اگر کسی کلید برق را خاموش کند به من استرس وارد می‌شود تاکید کرد: به طور حتم مردم خوزستان پس از جنگ تحمیلی دیگر تحمل فشارهای روحی و روانی را ندارند.

  استاندار خوزستان در پایان  خاطر نشان کرد: تامین آب فاز دوم ۲۳۸ هزار هکتار از طرح ۵۵هزار هکتاری مقام معظم رهبری نهایی شد.

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار