رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: دوشنبه ۰۵ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۵۷ | کد خبر : 6802
 • آیا شرایط بهتر خواهد شد؟

  ایران زندان هایش را می فروشد!

  سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی از بررسی موضوع فروش زندان‌های قدیمی و انتقال آن‌ها به خارج از شهر در جلسه امروز بعد از ظهر کمیسیون متبوعش خبر داد.

  http://vadesadegh.ir/wp-content/uploads/2016/01/122457_439.jpg

  به گزارش وعده صادق به نقل از ایسنا ؛ “محمدعلی اسفنانی” گفت: در جلسه امروز، معاون حقوقی قوه قضاییه، رییس سازمان زندان‌ها، مسئولان سازمان تعزیرات حکومتی، پزشکی قانونی و ثبت اسناد و املاک حضور داشتند و موضوع با حضور آن‌ها مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

  وی ادامه داد:‌ موضوع واگذاری مباحث تخلفی از سیستم قضایی به سازمان تعزیرات حکومتی، دستور کار دیگر کمیسیون حقوقی بود که بر اساس آن باید بحث تخلفات فهرست و آنچه که مورد تایید قوه قضاییه است احصاء شود تا صلاحیت رسیدگی تخلفات به سازمان تعزیرات حکومتی واگذار شود.

  سخنگوی کمیسیون حقوقی مجلس همچنین با اشاره به بررسی مشکلات پزشکی قانونی در جلسه امروز خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه جاذبه کار در پزشکی قانونی پایین است و پزشکان باید در این حوزه متخصص باشند لذا رییس سازمان پزشکی قانونی درخواست کردند تا تعدادی سهمیه در پذیرش سالانه وزارت بهداشت لحاظ شود تا این افراد با تعهد خدمت 10 ساله در پزشکی قانونی فعالیت کنند.

  اسفنانی یادآور شد: رای گیری این موضوع به جلسه بعدی کمیسیون موکول شد.

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار