• تاریخ انتشار: سه شنبه ۰۶ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۴۱ | کد خبر : 6917
 • پسکوف افزود: «اول از همه این اقدام به وضوح نشان می‌دهد چه کسی کنترل امور را دست دارد. در درجه دوم، باید مدرک ارائه شود.»

  روسیه ادعاهای اخیر امریکا درباره فساد‌های گسترده از سوی ولادیمیر پوتین را رد کرد و واشنگتن را برای ارائه مدرک به چالش کشید.

  آدام زوبین، معاون موقت وزیر دارایی امریکا در امور تروریسم و اطلاعات مالی، در برنامه‌ایی که عصر دوشنبه از شبکه بی‌بی‌سی پخش شد، پوتین را «مظهر فساد» توصیف کرد.

  در همین حال، دیمیتری پسکوف، سخنگوی پوتین، این برنامه بی‌بی‌سی را «نمونه دیگری از بی‌مسئولیتی خاص» این شبکه در امر خبر رسانی خواند و تاکید کرد: «در این مورد وضعیت فرق دارد. این اظهارات تهمتی رسمی (به پوتین) است.»

  http://vadesadegh.ir/wp-content/uploads/2016/01/145062610139319863.jpg

  آدام زوبین، معاون موقت وزیر دارایی امریکا در امور تروریسم و اطلاعات مالی

  پسکوف افزود: «اول از همه این اقدام به وضوح نشان می‌دهد چه کسی کنترل امور را دست دارد. در درجه دوم، باید مدرک ارائه شود.»

  وی خاطر نشان کرد: «طرح چنین اتهاماتی از سوی نهادی همچون وزارت خزانه داری امریکا آنهم بدون مدرک مستدلی ، (اعتبار) این وزارتخانه را زیر سوال می‌برد.»

  پسکوف در خصوص تاثیر احتمالی این ادعاها بر روابط روسیه و امریکا گفت رابطه دو کشور «در حال حاضر در شرایطی است که احتمال نمی‌رود دروغ این چنینی آن را بدتر کند.»

  منبع : پرس تی وی

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  نام:

     

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  انهدام باند زورگیری خشن از مشتریان بانک ها + عکس دکتر حسن هاشمی در کنار داروسازان جوان در الجزایر/ شهرام قائدی ونقشی غیر کمدی در کار جدیدش/ حسین ماهینی: شدیم چهل میلیون و یک نفر خراسان رضوی زمینه های بسیار برای توسعه مناسبات با کره جنوبی دارد تراکتورسازی فاتح دربی تبریز شد برای مردم مسائل اقتصادی و معیشتی در اولویت است/ روحانی باید تغییرات را در حوزه اقتصادی صورت می‌داد/ امید است رئیس جمهور مطالبه مردم را بشنود ​قیمت خانه در تهران افزایش یافت/ متوسط هر متر ۴٫۴ میلیون ستاد انتخابات اواخر آذرماه تشکیل می‌شود/ لایحه جامع انتخابات تدوین شده است واکنش حمید رسایی به سانسور گفتگوی فائزه هاشمی دومین اجلاسیه خبرگان رهبری از آذر به اسفند موکول شد دولت منتقدان راعلیه خودمنسجم می‌کند/نبایدکشور راپرهزینه اداره کرد عکس/ بزرگ ترین کشتی دنیا آتش، کارگاه مبل سازی را خاکستر کرد خداحافظی با امواج آنالوگ+عکس نگرانی کره شمالی از موشک های مافوق صوت آمریکا فیلم/ آنچه در زمانه ما هست و در مناظره انتخابات آمریکا نیست! شمارش معکوس برای اتمام بزرگترین پروژه نوسازی بافت فرسوده غرب کشور در بررسی وزرای پیشنهادی فتنه خط قرمز مجلس است/ توقع مردم تغییر در حوزه اقتصادی بود برجام، فضای مساعدی برای ترمیم زخم کهنه اقتصاد سلامت و آموزش پزشکی فراهم کرد وابستگان نظامی ایران با آرمان‌های بنیانگذار انقلاب تجدید میثاق کردند فکر می کند از آسمان افتاده/ می خواهد قهرمان ملی باشد