• تاریخ انتشار: چهارشنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۱۶ | کد خبر : 7272
 • به گزارش وعده صادق، متهم به نام فرزین هفت سال قبل به دنبال مفقود شدن مردی به نام داوود بازداشت شد. او در تحقیقات گفت: داوود را به قتل رسانده و جسدش را در محل تجمیع نخاله‌ها در اطراف تهران رها کرده‌ است.

  فرزین درباره انگیزه‌اش از قتل مدعی شد: ١٥سال قبل داوود همسرم را مورد آزار و اذیت قرار داده بود. وقتی همسرم این موضوع را گفت، تصمیم گرفتم داوود را بکشم.

  سال‌ها از این موضوع گذشت و من در قلب خودم او را بخشیدم. در این مدت با هم ارتباط داشتیم تا این‌که روز حادثه داوود به کارگاه من آمد.

  خواهر زن داوود به من کمی پول سپرده بود تا با آن کار کنم و سودش را بدهم. آن روز داوود گفت پول خواهرزنم را بده که من هم قبول کردم. او سپس ادکلنی از جیبش درآورد و به من گفت این را به همسرت بده. از این‌که او هنوز هم به زن من فکر می‌کرد، عصبانی شدم و تبر را از روی دیوار برداشتم و ضربه‌ای به سرش زدم. بعد هم با تفنگ شکاری تیری به پشتش زدم. جسد را با زحمت داخل چادر برزنتی گذاشتم و با بالابر که وسیله کارم بود بالا کشیده و پشت وانت گذاشتم و با انتقال به جایی که نخاله‌ها را می‌ریختند، آنجا رها کردم.

  تیم جنایی سپس از همسر متهم به قتل تحقیق کرد که او با تائید ادعای شوهرش گفت: من با میترا ـ خواهر داوود ـ دوست بودم. با داوود هم از طریق او آشنا شدم. یک روز با میترا به پیاده‌روی رفته بودم که او هنگام بازگشت پیشنهاد کرد صبحانه را در خانه آنها بخوریم. وقتی به خانه آنها رفتیم، داوود مرا مورد آزار و اذیت قرار داد.

  فرزین اواخر سال گذشته در شعبه 113 دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شد که قضات دادگاه او را به قصاص محکوم کردند. با اعتراض متهم، پرونده به دیوان عالی کشور فرستاده شد که قضات دیوان عالی کشور آن را نقص و برای ادامه تحقیقات به دادگاه ارسال کردند.

  صبح دیروز متهم برای دومین بار در شعبه دهم دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه قرار گرفت. در ابتدای این جلسه اولیای‌دم برای قاتل قصاص خواستند.

  سپس متهم در جایگاه قرار گرفت و در دفاع از خود گفت: من با انگیزه ناموسی مرتکب قتل شدم. مقتول همسرم را فریب داده و مورد آزار واذیت قرار داده بود. این کار او باعث شد من تصمیم به انتقام بگیرم. وقتی داوود به خارج رفت موضوع را فراموش کردم تا این‌که دوباره به ایران بازگشت. روز حادثه او با رفتارش مرا عصبانی کرد و من هم او را کشتم و خیلی سختی کشیدم تا از شر جسد رها شوم.

  قاضی درباره اعترافات اولیه قاتل درخصوص قتل با انگیزه اختلاف مالی پرسید که فرزین با رد آن اعلام کرد، انگیزه‌ام فقط ناموسی بود.

  قضات دادگاه پس از دفاعیات متهم برای صدور حکم وارد شور شدند.

  منبع:جام جم
  انتهای پیام/

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  نام:

     

 • برچسب ها : , , , ,
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  عکس/ بارش اولین برف پاییزی در اردبیل مجازات حبس و برخورد قاطع در انتظار ناپدری «ستایش» تبریک ورزشکاران به تیم ملی جوانان بسیاری از نمایندگان اصلاح‌طلب انگار در مجلس حضور ندارند آلودگی هوا موجب پرفشاری خون است سراب جهانی شدن استقبال رسمی روحانی از رئیس شورای ریاست جمهوری بوسنی و هرزگوین مخالفت وزارت نیرو با واگذاری مسئولیت توزیع آب شهری به شهرداری‌ها در بسیاری از موارد با کاهش شدید تخصیص و تأمین بودجه رو به رو هستیم/ دستور روحانی برای تأمین بودجه پدافند غیر عامل مصوبه،امضا نشده نقض شد/نرخ آژانس‌ها ۵۰درصد بالاتر از نرخ مصوب رئیس سازمان بورس : انتشار برون مرزی اوراق بدهی دولتی عکس/ سخنرانی سعید جلیلی در دانشگاه شهید رجایی زلزله ۴٫۹ ریشتری در خراسان رضوی هدیه ویژه موسسه چاتم هاوس به دکتر ظریف درد قفسه سینه وعلل آن کارخانه‌ای که "تاوارس" را مجذوب خود کرد/آینده سایپا در هاله‌ ابهام اختلاس‌های میلیاردی با آرمان‌های انقلاب همخوانی ندارد/ مفاسد اقتصادی آفتی برای انقلاب است رییس جهاددانشگاهی معرفی شد کمتر از یک هزار میلیارد تومان اعتبار برای خرید تضمینی گندم نیاز داریم روسیه و اوپک گزینه های تثبیت بازار نفت را بررسی می کنند