• تاریخ انتشار: پنج شنبه ۰۸ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۰۹ | کد خبر : 7368
 • اظهارات آیت الله موسوی اردبیلی در دیدار وزیر کشور

  برخورد حذفی در انتخابات به زیان کشور است / اگر می خواهیم مردم حضور جدی و سازنده ای داشته باشند باید از همه جناح ها استقبال کنیم

  حضرت آيت الله موسوى اردبيلی در دیدار وزیر کشور گفت: باید از همه سلیقه ها و جناح ها استقبال کنیم.

  http://vadesadegh.ir/wp-content/uploads/2016/01/134258_911.jpg
  به گزارش وعده صادق به نقل از انتخاب به نقل از پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله موسوی اردبیلی ، این مرجع تقلید ضمن تشکر از زحمات همه مسؤولین خصوصاً دولت و وزرات کشور فرمودند: لازم است از زحمات همه مسؤولین خصوصاً رئیس جمهور و دولت محترم و وزارت کشور تشکر کنم و به ویژه از وزیر خارجه و تیم مذاکره کننده به خاطر به نتیجه رساندن مذاکرات نیز تشکر می کنم، ولی متأسفانه آنچنان که باید، از نتایج این مذاکرات تقدیر نشد.
  آیت الله موسوی اردبیلی در ادامه با اشاره به نقش مهم مردم در عرصه های مختلف سیاسی و اجتماعی و فرهنگی فرمودند: امنیت پایدار با حضور و همکاری مردم است و بايد توجه داشت كه اصلاح وضع اقتصادی نیز  نقش بسيار مهمى در ايجاد اين امنيت دارد.
  وی اضافه کرد: اگر مردم احساس دلسری کنند و نقش خود را در تعیین سرنوشت کشور کم رنگ ببینند، نظام آسیب می بیند.  اگر می خواهیم مردم حضور جدی و سازنده ای داشته باشند باید از همه سلیقه ها و جناح ها استقبال کنیم. برخورد حذفی در انتخابات به زیان کشور و نظام است. باید بگونه ای عمل کنیم که سلامت انتخابات  به باور مردم تبدیل شود. در مسائل اجتماعی نیز ضمن توجه به حساسیت ها باید احترام افراد و فضای دوستانه در جامعه حفظ شود.
  آیت الله موسوی اردبیلی با تأکید بر نقش اساسی مردم در حل مشکلات کشور فرمودند: باید مشکلات معیشتی و زندگی مردم حل شود و اهتمام ویژه ای به این مسأله باید داشت .
  در پایان این دیدار حضرت آيت الله موسوى اردبيلی برای موفقيت دولت تلاشگر و به نتيجه رسيدن زحمات آن دعا نموده و گفت: امیدوارم همه دستگاه ها به گونه ای عمل کنند که ملت ایران بتواند از ثمرات برجام و زحماتی که عزیزان ما در دو سال گذشته کشیده اند بهره برداری کنند.

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار