رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: جمعه ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۵ | کد خبر : 75875
 • کنش‌ها و واکنش‌های "تصفیه شده" نامزدها در مناظرات غیر زنده/ تاثیر پخش زنده مناظرات در ایجاد شور انتخاباتی میان مردم

  مهدی فضائلی

  مهدی فضائلی کارشناس مسائل رسانه در گفت‎‌وگو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، با بیان اینکه انتشار خبر پخش غیرزنده و ضبط شده مناظرات انتخاباتی ریاست جمهوری در روز گذشته، هم در بین نامزدهای انتخاباتی و چهره های سیاسی و هم در میان مردم بازتاب خوبی نداشت، اظهار کرد: پخش زنده مناظرات انتخابات ریاست جمهوری نسبت به پخش ضبط شده آن، جذابیت های بسیار بیشتری دارد.

  وی افزود: در کنار این جذابیت، پخش زنده مناظرات امکان ارزیابی آسان تر را برای مخاطبین به وجود می آورد چراکه می توانند کنش ها و واکنش های واقعی طرفین را به صورت زنده ببینند.

  فضائلی با بیان اینکه پخش زنده مناظرات از رسانه ملی، در شناخت بهتر مردم و ایجاد شور انتخاباتی در میان آنها تاثیرگذار خواهد بود، عنوان کرد: در یک برنامه غیر زنده یا تولیدی، شاید ما نتوانیم همه کنش ها و واکنش های طرفین را ببینیم؛ اصطلاحا در این حالت، کنش ها و واکنش های نامزدهای انتخابات به صورت “تصفیه شده” به دست مخاطب می رسد.

  این کارشناس مسائل رسانه در پایان خاطرنشان کرد: صداوسیما همچنان که تا کنون عمل کرده باید تلاش خود را برای پخش زنده این مناظرات انجام دهد و به رایزنی های خود با ستاد تبلیغات انتخابات که دارای یک جایگاه قانونی است، همچنان ادامه دهد.

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار