رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: جمعه ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۰ | کد خبر : 75876
 • خادم: بخش عمده اعتبارات ورزشی به استان‌ها اختصاص داده می‌شود

  معاون حقوقی و پارلمانی وزیر ورزش و جوانان اعلام کرد: بودجه ورزش در سال ۹۶، ۲۵۰ درصد رشد داشته است.

  به گزارش وعده صادق به نقل از ایسنا ناحیه و منطقه همدان، امیررضا خادم پنج‌شنبه ۳۱ فروردین در نخستین همایش پیشکسوتان ورزشی همدان، از رشد ۲۵۰ درصدی بودجه ورزش در سال ۹۶ خبر داد و گفت: در بودجه سال ۹۶ و برنامه ششم توسعه اعتبارات قابل توجهی به ورزش اختصاص داده شده و بخش عمده‌ای از آن به استان‌ها تخصیص می‌یابد.

  او با تقدیر از مدیران ارشد استان در حمایت‌های جدی از ورزش استان و توسعه آن، به برگزاری نخستین همایش پیشکسوتان اشاره و بیان کرد: نیازمند چارچوب و برنامه منسجم درباره ساماندهی پیشکسوتان در اقصی نقاط کشور هستیم.

  خادم با بیان این که پیشکسوتان بیش از نیاز به حمایت، به بکارگیری از تجارب و راهنمایی‌های آن‌ها نیاز دارند، افزود: بکارگیری از تجارب پیشکسوتان در پیشبرد اهداف ورزش در کشور و ناحیه و منطقه تأثیرگذار خواهد بود.

  وی به ساماندهی توان بالقوه و تجارب ارزشمند پیشکسوتان و تصمیم‌گیری در ساختار صندوق اعتبار پیشکسوتان در وزارت ورزش و جوانان اشاره کرد و افزود: این صندوق در توسعه اقتصادی ورزش تأثیر دارد و با گرفتن حمایت از پیشکسوتان که کوهی از تجربه هستند و می‌توانند در حوزه همکاری و اقتصاد ورزش کمک‌کننده باشند، شاهد اتفاقات خوبی در ورزش باشیم.

  خادم به چهار هزار طرح نیمه‌تمام در حوزه ورزش با مبلغی افزون بر هشت هزار میلیارد تومان اشاره کرد و ادامه داد: برجام سبب شد تا کمبود اعتبارات این حوزه رفع شد و اتمام، ساماندهی و جلوگیری از اتلاف توانمندی پروژه‌ها را در پی داشت.

  وی به سیاست دولت در اعتماد به بخش خصوصی اشاره و تأکید کرد: امیدواریم در سال‌های آینده با پیش‌قراولی پیشکسوتان بتوانیم طرح‌های نیمه‌تمام را به اتمام رسانده و شاهد بهره‌مندی روستاهای کم برخوردار از خدمات و امکانات ورزشی باشیم.

  خادم به ایجاد همراهی، همکاری و امیدبخشی به حوزه ورزش و پیشکسوتان تأکید کرد و گفت: با ادامه این مسیر و عملیاتی شدن طرح‌ها، فردای بهتری برای ورزش و پیشکسوتان شاهد بوده و باید سکان ورزش به دستان و توان و استعداد و قدرت و تجربه پیشکسوتان باشد تا سخت‌ترین اتفاقات ورزشی را در استان بزرگ همدان شاهد باشیم.

  انتهای پیام

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار