• تاریخ انتشار: شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۰۰:۳۰ | کد خبر : 7673
 • گفت: مگر شرکت «پژو سیتروئن» فرانسه، در سال 2012 در پی تحریم کشورمان از ایران نرفته بود؟!
  گفتم: آره که رفته بود و به این علت 8 هزار کارگر فرانسوی بیکار شده و به خیابان‌ها ریختند و 3هزار و دویست میلیارد تومان هم به خودروسازی کشورمان ضرر و زیان رساندند.
  گفت: مگر همین فرانسه در مذاکرات هسته‌ای، آنهمه علیه کشورمان دشمنی نکرده و کینه‌ نورزیده بود؟! و مگر همین فرانسه خون‌های آلوده را به ایران صادر نکرده بود؟! و مگر…
  گفتم:آره! آره! آره! حالا مگه چی شده؟!
  گفت: دیگه قرار بود چی بشه؟! چرا در سفر رئیس‌جمهور به فرانسه 30 قرارداد و تفاهمنامه وارداتی با این کشور که اینهمه سابقه دشمنی با ایران و مردم ایران دارد، بسته شده و به جای ایجاد اشتغال برای جوانان ایرانی و رونق تولید کشورمان، برای فرانسوی‌ها کار و تولید ایجاد کرده‌ایم؟!
  گفتم: دولت گشایش و رونق اقتصادی را در غرب می‌بیند!
  گفت: کشورهای اروپایی اگر هنری داشتند، اقتصاد رو به مرگ خودشان را نجات می‌دادند!
  گفتم:چه عرض کنم؟! یارو دست به آفتابه کشید، غول جادو از آن بیرون آمد و گفت؛ یک آرزویت را برآورده می‌کنم، یارو گفت؛ یک خونه میخوام و غول جادو گفت؛ مرد حسابی! اگر من خانه داشتم که توی آفتابه زندگی نمی‌کردم!

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  نام:

     

 • برچسب ها : , , , , ,
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  عکس/ روایت عکاس بلژیکی از ایرانِ واقعی کوروش سلیمانی روحانی شد ترکان: سازمان استاندارد موضوع کنترل و مدیریت کیفیت را جدی بگیرد فیلم/ سیدعلی خمینی : مسئولین حق زندگی اشرافی ندارند. خانه مجلل ۱۷ متری با همه امکانات + تصاویر دلخوش‌ها و دلواپسان کنار هم شاهد بدعهدی آمریکا هستند لب‌تاپ برای مطالعات عمیق، خسته‌کننده است اولین سالگرد شهید مصطفی صدرزاده برگزار می‌شود خیال شکست‌ناپذیری آمریکا خطایی بزرگ است پاداش «داعش» برای ازدواج با دختران نابالغ! عکس/ مرحله حضوری سرشماری عمومی نفوس و مسکن خیال شکست‌ناپذیری آمریکا خطایی بزرگ است/ آمریکا در منطقه به‌شدت زمین‌گیر و درمانده است علیرضا پناهیان رمز عبور از فتنۀ شدیدتر از دجال رافاش کرد چگونه تپش قلب خود را درمان کنیم انواع زانو دردها و درمان آنها ناوگروه صلح و دوستی ناوگان شمال به میهن اسلامی بازگشت تاج: یک میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان برای سفر تیم ملی به چین هزینه شد از ثبات بازار نفت، قیمت عادلانه و سهم منصفانه تولیدکنندگان حمایت می‌کنیم/ استفاده ابزاری برخی قدرت‌ها از ‏گروه‌های تروریستی به زیان آن‌ها خواهد بود نجفی ۳ سال قبل: به علت بیماری قلبی توانایی ادامه فعالیت در دولت را ندارم؛ نجفی امروز: فردا برای وزارت آموزش و پرورش به مجلس معرفی می شوم/ احیای قلبی «وزارت آموزش و پرورش» به دست وزیر بیمار! رئیس‌جمهور ونزوئلا با رهبر انقلاب دیدار کرد