رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۱۲ | کد خبر : 8117
 • ممنوعیت تردد سرویس‌های مدارس در محدوده زوج و فرد

  به گزارش وعده صادق، ابوالفضل قناعتی با اشاره به بررسی لایحه نرخ کرایه‌های حمل و نقل عمومی (مترو، تاکسی و اتوبوس)، اظهار داشت: این لایحه چندی پیش در کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران مطرح شد.

  وی تصریح کرد: در این لایحه، شهرداری تهران افزایش 25 درصدی کرایه‌های تاکسی را پیشنهاد داده بود که در نهایت در کمیسیون عمران با افزایش 15 درصدی کرایه‌های تاکسی در سال 95 موافقت شد.

  قناعتی ادامه داد: البته اعضای کمیسیون عمران، نظرات مختلفی را در خصوص میزان افزایش کرایه‌های تاکسی داشتند به طوری که برخی با افزایش 10 درصدی و برخی 17 درصدی موافق بودند که درنهایت افزایش 15 درصدی کرایه‌های تاکسی به تصویب رسید.

  عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران ادامه داد: این افزایش مطابق با نرخ تورم است امیدواریم دولت نیز به تعهدات خود در قبال رانندگان تاکسی عمل کند.

  وی همچنین از افزایش 12درصدی نرخ بلیت مترو اشاره کرد و گفت: نرخ بلیت تک سفره مترو 700 تومان و نرخ بلیت دو سفره مترو نیز به 1100 تومان افزایش پیدا کرد که حدود 12 درصد نسبت به سال 94 افزایش خواهد داشت.

  قناعتی در ادامه با اشاره به اینکه افزایش کرایه اتوبوس نیز در جلسه بعدی کمیسیون مورد بررسی قرار خواهد گرفت، گفت: به نظر می‌رسد کرایه‌ها در این بخش حدود 12 درصد افزایش پیدا کنند.

  عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران در ادامه با تأکید بر اینکه افزایش کرایه‌ها از سال آینده اجرایی خواهد شد، گفت: 15 فروردین ماه زمان اجرای افزایش کرایه‌هاست و چنانچه قبل از این زمان افزایش کرایه‌ها انجام پذیرد قطعاً با متخلفان برخورد خواهد شد.

  وی در ادامه به مشکلات به وجود آمده برای رانندگان سرویس‌های مدارس اشاره کرد و گفت: در گذشته این سرویس‌ها دارای برچسب‌های تردد در محدوده زوج و فرد بودند و مشکلی را برای تردد در این محدوده نداشتند اما از 2 ماه گذشته برچسب‌های سرویس‌ها فاقد اعتبار شده و همین موضوع مشکلات متعددی را برای رانندگان به وجود آورده است.

  قناعتی گفت: در همین زمینه بنده چندی پیش صحبتی را با تشکری معاون شهردار تهران داشتم و از وی خواستم این موضوع را بررسی و تمهیداتی را برای آن اتخاذ کند که امیدواریم این موضوع با درایت شهردار تهران حل و فصل شود.

  وی در پایان خاطر نشان کرد: هم اکنون 10 هزار سرویس مدرسه در شهر تهران تردد می‌کنند که  امیدوارم مشکل به وجود آمده برای آنها مرتفع شود.

  منبع: فارس

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار