لزوم برخورد وزارت اطلاعات با تامین‌کنندگان خوراک برای رسانه‌های ضدانقلاب

0 8

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه مسئولان از مصاحبه با رسانه‌های معاند پرهیز می‌کنند، گفت: کسانی که برای رسانه‌هایی همچون آمد نیوز و سایر رسانه‌های ضد انقلاب خوراک خبری تهیه می‌کنند باید توسط وزارت اطلاعات شناسایی و با آنها برخورد شود.

به گزارش وعده صادق ،عبدالرضا عزیزی نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی ، با اشاره به ارتباط برخی از افراد در داخل کشور با آ‌مد نیوز گفت: کسانی که با سایت‌هایی از قبیل آمد نیوز و سایر سایت‌های خبری ضد انقلاب مصاحبه کنند و یا خوراک به آنها بدهند باید توسط وزارت اطلاعات شناسایی و با آنها برخورد شود.

وی افزود: کسانی که به فکر براندازی نظام هستند دشمنان جمهوری اسلامی ایران به حساب می‌آیند و قطعا باید با آنها برخورد قانونی صورت پذیرد.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس اظهار داشت: همه مسئولان از مصاحبه با شبکه‌های ضد انقلاب و از جمله آمد نیوز پرهیز دارند و هیچ یک از مسئولان با آنها مصاحبه نمی‌کنند.

عزیزی در پایان خاطرنشان کرد: شکی نیست سایت‌ها، خبرگزاری‌ها و رادیو و تلویزیون‌های معاند به هیچ وجه خیر و صلاح کشور ما را نمی‌خواهند و به دنبال تفرقه‌افکنی در کشور و ضربه به نظام و کشور هستند.

 

ممکن است بپسندید

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.