کد خبر : 83727
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۲
79 اشتراک
آخرین عناوین

روحانی دولت بی تفنگ یا سازنده موشک؟!

در وبلاگ نوشت امروز وعده صادق: عالیجناب  روحانی انگار فراموش کرده اند که دیروز به خود،  دولت بی تفنگ و به سپاه پاسداران دولت با تفنگ گفته بودند!

آلزایمیری که نهایتا منجر به اظهارات اخیر عالیجناب شد!

روحانی امروز گفت: آنها که از خاکمان با موشک یک مرکز تروریستی را هدف قرار دادند فداکاری کردند، اما موشک را کی درست کرد؟

روحانی در ادامه می گوید: سازنده این موشک دولت  است و پول آن را بخش اقتصادی کشور تامین می‌کند.

قبل از این نیز درحالی که دولت ایران بی خبر از شلیک موشک های سپاه به داعش بود جناب رئیس جمهور ضمن مصادره این پیروزی و افتخار ادعا نمودند که دستور شلیک را دولت صادر کرده است!

درحالی که روز بعد سپاه پاسداران در بیانیه ای این فرافکنی را رد کرده و مرجع دستور را مقام معظم رهبری خواندند، روحانی از فعالیت های اقتصادی سپاه به دولت تفنگدار یاد کرد!

دولتی تفنگداری که در بسیاری از موارد باعث پیشرفت های چشمگیری در صنعت و راه و سد و شهرسازی شده است. و البته آقای روحانی هم از این مورد بی نصیب نبوده و در برنامه های انتخاباتی  خود و در جریان افتتاح های زنجیره ای( بخوانید کیلیویی!) خود پروژه هایی را افتتاح کردند که دولت تفنگدار زحمت آنها را کشیده بود!

اینکه آقای رئیس جمهور محترم همگام با امریکا ستیزهای درونی خود نسبت به سپاه را علنی مطرح می کند، قطعا قدری تامل برانگیز است و نمی تواند از روی جهل باشد.

فراموش نکنیم روحانی سر سفره مردی بزرگ شده که دنیای فردا را دنیای گفتمان خوانده و بر خلاف عقل و شرع و قانون به تضعیف بنیه دفاعی کشور امیدوار بوده است.

رهبر معظم نیز در همان زمان فرموده بودند که اگر این سخنان از روی جهل نیست خیانت است

امیدواریم جناب آقای روحانی هر چه سریعتر راه خود را از مسیری که در آن قرار دارند تغییر داده و به مشکلات معیشتی مردم بپردازند

تمام این درگیری های رئیس جمهور درحالی است که وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از شناسایی ۱۲ میلیون فقیر در کشور خبر داد که با توجه به جمعیت ۷۷.۹ میلیون نفری در ایران (طبق آخرین اعلام مرکز آمار ایران) می توان برآورد کرد بیش از ۱۵ درصد ایرانی ها فقیرند

دولت تفنگدار – مخاطب باید ها

وبلاگ نوشت وعده صادق

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات پس از تایید سردبیر منتشر خواهند شد.
  • نظرات حاوی افترا و غیر مرتبط منتشر نخواهند شد.

آخرین اخبار

نمای صادق

http://vadesadegh.ir http://vadesadegh.ir http://vadesadegh.irhttp://vadesadegh.ir http://vadesadegh.ir http://vadesadegh.ir