رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۲۷ | کد خبر : 8461
 • کواکبیان: قوانین نباید به دلیل بدهکاری به امام (ره) نادیده گرفته شود

  خبرگزاری فارس، مصطفی کواکبیان دبیرکل حزب مردمسالاری صبح امروز (سه‌شنبه) در مراسم رونمایی از پایگاه اطلاع‌رسانی شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان در http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Images/1392/06/08/13920608000231_PhotoA.jpgپاسخ به این پرسش که نظرتان در مورد این جمله که مسئولان ما به امام بدهکارند،‌ چیست، اظهار داشت: شکی نیست که اگر امام نبود انقلاب نبود.

  وی افزود: وجود امام راحل بود که قبل از سال 42 مردم را برای تغییر نظام ستمشاهی تشویق کردند و رهنمودهای ایشان بود که مرحله به مرحله پیش آورد و منجر به 22 بهمن 57 شد.

  دبیرکل حزب مردمسالاری در بخشی از سخنان خود اظهار داشت: اگر اصلاح‌طلبان بخواهند از کاندیدای غیر از اصلاح‌طلب حمایت کنند، آنان باید حتما میثاق‌نامه اصلاح‌طلبان را امضا کنند.

  وی افزود: همه کسانی که در دوران امام (ره) و بعد از آن سمت گرفتند حتماً وامدار و بدهکار امام (ره) هستند. در عین حال ما معتقد نیستیم که مباحث قانونی و نظارتی که باید در کشور انجام شود، به دلیل آنکه مردم بدهکار هستند،‌نادیده گرفته شود.

  کواکبیان گفت: همه چیز باید بر اساس مر قانون صورت بگیرند و اینکه همه بدهکار امام هستند، تعبیر درستی است.

  دبیرکل حزب مردمسالاری در بخشی دیگر از سخنان خود گفت:‌ اگر ما مجبور شدیم در یک جایی به دلیل اینکه هیج یک از اصلاح‌طلبان حضور ندارند از یک اصولگرا حمایت کنیم حتما وی را ملزم به امضای میثاق‌نامه اصلاح‌طلبان خواهیم کرد.

  وی گفت: عملا بررسی برنامه ششم توسعه به مجلس دهم واگذار شده است و ما باید همه برنامه‌های خود در انتخابات را بر اساس برنامه ششم تنظیم کنیم.

   

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار