کد خبر : 85612
تاریخ انتشار : یکشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۱:۵۰
163 اشتراک
آخرین عناوین

۸۰ درصد مواد مخدر مکشوفه مربوط به استان‌های شرق کشور است


جانشین فرمانده ناجا با اشاره به تاکتیک های جدید پلیس در حوزه انتظامی و مرزی،گفت: ۸۰ درصد مواد مخدر کشف شده مربوط به استان‌های شرقی و جنوب شرق کشور است.

به گزارش ایسنا، سردار “اسکندر مومنی” در نشست خبری با اصحاب رسانه که در ستاد فرماندهی انتظامی سیستان و بلوچستان برگزار شده بود، اظهارداشت: یکی از اولویت های نیروی انتظامی بر اساس اوامر فرمانده ستاد کل نیروزهای مسلح، توجه به نیروی انتظامی و مناطق امنیتی از جمله جنوب شرق کشور است.

جانشین فرمانده ناجا ادامه داد: نیروی انتطامی همه توان خود را بسیج کرده تا در حوزه های انتظامی و مرزی اعم از ساختار، تجهیزات و نیروها را تقویت و تاکتیک های جدید را اتخاذ کند؛ با تصمیمات اتخاذ شده و دستورات ستاد کل نیروهای مسلح، شرایط امنیتی سیستان و بلوچستان مطلوب بوده و به فضل پروردگار مطلوب تر نیز خواهد شد.

سردار مومنی با بیان اینکه در چهار ماهه نخست امسال ۳۰۰ تن مواد مخدر در استان های سیستان و بلوچستان و حاشیه شرق کشور، کشف شده است، گفت: ۸۰ درصد کل کشفیات مواد مخدر کشور، مربوط به استان های شرقی و حاشیه شرق کشور است.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، جانشین فرمانده ناجا با اشاره به تردد خودرو های قاچاقچیان سوخت که گاهی به مقررات راهنمایی و رانندگی نیز توجه نمی‌کنند، اشاره و بیان کرد: در این رابطه نیروی انتظامی استان طرح های خوبی را برنامه ریزی کرده که با اجرای آن، تردد این خودرو ها کاهش می یابد.

انتهای پیام

برچسب ها :

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات پس از تایید سردبیر منتشر خواهند شد.
  • نظرات حاوی افترا و غیر مرتبط منتشر نخواهند شد.

آخرین اخبار

نمای صادق

http://vadesadegh.ir http://vadesadegh.ir http://vadesadegh.irhttp://vadesadegh.ir http://vadesadegh.ir http://vadesadegh.ir