نامه مجری تلویزیون به سلفی بگیر روز تحلیف!

به گزارش وعده صادق وحید ایمانی در این نامه نوشت:

سلام آقای رحیمی
نه!! اجازه بده جور دیگری سلام کنم، با ادبیات آشناتری، به زبان هم رزمان و همبندان پدرم و شما در دوران اسارت: سلام برادر علیرضا!
خدا قوت رزمنده !
خسته نباشی آقای نماینده
انصافاً در کت و شلوار خوش تیپ تر و جذاب تر از لباس خاکیه بسیجیه زمان جنگی! آن لباسهای عاریه ای به قد و بالای شما نمی آمد!
نامهء پر و پیمونی برایتان نوشتم؛ اما ترس از دادسرای رسانه و جرایم اینترنتی دست به پاک کردنم را قوی تر از نوشتنم کرده است.
یه جورایی ارزش “پاک کن” برایم بیشتر از قلم شده است. مثل شما که الان سلفی گرفتن با خانم مو طلایی فرنگی برایتان با ارزش تر از تفکرات ارزشی زمان جنگ شده!
.
نمیدانم خود شهید باکری را یادت هست یا الان او را با اسم بچه هایش میشناسی؟! من خودِ خودِ باکری را میگویم! نه آن چهره دروغینی که گاهاً بستگانش از اون ساخته اند؛
نقل است که قبل شهادت در بین همرزمانش گفته است: «دعا كنيد كه خداوند شهادت را نصيب شما كند، در غير اين صورت زماني فرا مي‌رسد كه جنگ تمام مي‌شود و رزمندگان امروز سه دسته مي‌شوند: یک: دسته‌اي كه به مخالفت با گذشته خود برمي‌خيزند و از گذشته خود پشيمان مي‌شوند. دو: دسته‌اي كه راه بي‌تفاوت را بر مي‌گزينند و در زندگي مادي غرق مي‌شوند. سوم: دسته‌اي كه به گذشته خود وفادار مي‌مانند و احساس مسئوليت مي‌كنند كه از شدت مصایب و غصه‌ها دق خواهند كرد. پس از خداوند بخواهيد با رسیدن به شهادت از عواقب زندگي پس از جنگ در امان بمانيد، چون عاقبت دو دسته اول ختم به خير نخواهد شد و جزو دسته سوم ماندن هم بسيار سخت و دشوار خواهد بود.»
.
برادر علیرضا
آقای نماینده!
الان جزء کدام دسته؟!

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.