کد خبر : 87593
تاریخ انتشار : شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۶
93 اشتراک
آخرین عناوین

رهبر انصار الله یمن؛

الحوثی: فروپاشی جبهه داخلی در مرحله خطرناکی است/ ما از عملکرد نهادهای دولتی راضی نیستیم / باید مفهوم بی طرفی نسبت به کشتار هزاران زن و کودک را درک  کنیم

به گزارش وعده صادق به نقل از المیادین، عبدالملک الحوثی رهبر جنبش انصارالله یمن گفت: ما در مرحله سرنوشت‌سازی در یمن به سر می‌بریم و همه ما مسئول هستیم.

الحوثی تاکید کرد: ما آماده هر صلحی که استقلال کشورمان را حفظ کند، هستیم.

وی افزود: تقویت مواضع برای مقابله با تجاوز، نیازمند هوشیاری از سوی همه را دارد.

رهبر جنبش انصارالله گفت که دشمن بدلیل شکست در میدان، تلاش کرد از لحاظ اقتصادی مردم را به زانو در بیاورد و حلقه محاصره اقتصادی علیه یمن را تنگ‌تر کرد.

وی با بیان اینکه مقاومت عظیم ملت یمن، نقشه دشمنان را نقش بر آب کرد، گفت: انسجام جبهه داخلی در شکست توطئه‌های دشمنان مؤثر بود.

رهبر جنبش انصارالله با اشاره به طرح جدید کشورهای ائتلاف متجاوز برای پیروزی در میدان گفت که این طرح، فیصله دادن به نبرد به نفع خود در برخی از مناطق یمن است.

الحوثی گفت: روند دیگری که متجاوزان همسو با رویکرد نظامی دنبال می‌کنند، هدف قرار دادن جبهه داخلی است و مشغول کردن این جبهه به امور کم اهمیت است.

رهبر جنبش انصارالله با بیان اینکه ائتلاف متجاوز سعودی برای تخریب جبهه داخل و ضربه زدن به آن تلاش می‌کند، گفت: فروپاشی جبهه داخلی در مرحله خطرناکی است که باید به آن توجه کرد.

الحوثی اظهار داشت که اندیشمندان یمن باید برخی از مشکلات را حل کنند و آن‌ها نقشی اصلی در سطوح مختلف دارند.

وی با اشاره به فعالیت‌های گسترده کشورهای ائتلاف متجاوز برای نفوذ در جبهه داخلی، گفت: همه می‌دانند که کشورهای ائتلاف متجاوز همه کار از کشتار مردم تا محاصره را انجام دادند، اما به هیچکدام از اهداف سیاسی خود دست نیافتند.

الحوثی گفت: ما همه باید آگاه باشیم و مفهوم بی طرفی نسبت به کشتار هزاران زن و کودک را درک  کنیم.

رهبر جنبش انصارالله یمن با بیان اینکه ما از مسئولیت شانه خالی نمی‌کنیم، گفت: ما در مرحله ای هستیم که اقدامات تحریک‌آمیز سیاسی در آن جایز نیست.

الحوثی اظهار داشت: ما بارها خواستار اصلاح و تحت پیگرد قرار دادن فاسدان شدیم، اما فایده‌ای نداشت.

رهبر جنبش انصارالله گفت: ما از عملکرد نهادهای دولتی راضی نیستیم و عملکرد این نهادها در سطح مطلوبی نیست.

برچسب ها : ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات پس از تایید سردبیر منتشر خواهند شد.
  • نظرات حاوی افترا و غیر مرتبط منتشر نخواهند شد.

آخرین اخبار

نمای صادق

http://vadesadegh.ir http://vadesadegh.ir http://vadesadegh.irhttp://vadesadegh.ir http://vadesadegh.ir http://vadesadegh.ir